ЦСКА U14 записа петата си поредна победа. Отборът се наложи над тима на Развитие на млади футболисти с 3:1 в мач от XIII кръг на Областната група, който се игра на терена във ВТУ "Тодор Каблешков".

В средата на първата част Александър Кожухаров се разписа след центриране от корнер на Кирил Георгиев и изведе "армейците" напред в резултата. В края на полувремето Кирил Георгиев удвои аванса на състава си.

На старта на втората част вратарят на съперника на столичани беше изгонен. Алексей Раданов отбеляза третото попадение, а в последната минута РМФ върна едно попадение.

100-процентови възможности за гол изпуснаха Кожухаров, Георги Христанов, Кирил Георгиев, Алексей Симов, Антон Илиев, Лоренцо Борисов и Ангел Тодоров.

ЦСКА U14 с обрат срещу Славия

В следващия кръг "армейците" са домакини на Ботев-57

На "армейците" предстои първи двубой от 1/4-финалите за Купата на БФС срещу Национал.

Стартов състав: Никола Златинов (в), Мануел Михайлов (к), Ангел Тодоров, Светозар Евтов, Александър Благовестов, Алексей Раданов, Алексей Симов, Кирил Георгиев, Георги Христанов, Антон Илиев, Александър Кожухаров

Резерви: Александър Спасов (в), Мартин Цветков, Милен Георгиев, Димитър Христов, Кристиан Василев, Лоренцо Борисов, Васил Кайманаков

Треньор: Калоян Генов