Юношите на ЦСКА до 14 години победиха Витоша 13 с 2:1 като гост в мач от осмия кръг на Областната група.

"Армейците" изпуснаха няколко добри положения в началните минути, а Кирил Георгиев удари греда. В края на първото полувреме Витоша 13 поведе от дузпа, но през втората част тимът ни стигна до пълен обрат.

Кирил Георгиев изравни от фаул, а Александър Кожухаров беше точен след асистенция на Алексей Раданов за пълния обрат. Ангел Тодоров удари втора греда в последните минути, като в крайна сметка червените победиха с 2:1.

В следващия кръг "червените" са домакини на Славия.

ЦСКА U16 с нулево равенство

На тима предстои гостуване на Левски

Стартов състав: Никола Златинов (в), Ангел Тодоров, Светозар Евтов, Мануел Михайлов (к), Алексей Раданов, Алексей Симов, Георги Христанов, Кирил Георгиев, Александър Благовестов, Лоренцо Борисов, Александър Кожухаров

Резерви: Александър Спасов (в), Мартин Цветков, Димитър Христов, Кристиан Василев, Антон Илиев, Милен Георгиев, Боян Рангелов

Треньори: Калоян Генов и Асен Яначков