ЦСКА стигна само до равенство в четвъртата си проверка от лагера в Холандия. „Червените" завършиха 1:1 с израелския Апоел Кирят Шмона. Единственото попадение за тима на Милен Радуканов вкара бранителят Павел Виданов.

В стартовия състав личаха цели 5 играчи с изразено офанзивни функции - новите попълнения Жуниор Мораеш и Янис Зику плюс безспорните Грегъри Нелсън, Спас Делев и Мишел Платини.

На тренировката преди двубоя Тодор Янчев е получил леко разтежение и затова не игра. За сметка на това, титуляр излезе дошлият на проби парагвайски бранител Джони Кабрера.

ЦСКА като цяло не създаде кой знае колко положения положения за гол. Още във 2-ата минута Спас Делев получи топка и пробва да премине стража на евреите, който обаче го спря. Имаше претенции, че е играл с ръка извън наказателното поле.

Малко по-късно Зику стреля опасно от фаул, но покрай вратата. В 22-ата минута обаче румънецът си имаше проблеми, след като фаулира грубо съперник и за малко не се стигна до масово стълпотворение.

Най-добрата ситуация за първото полувреме дойде в 33-ата минута, когато силен шут на Галчев бе избит в гредата.

Най-изненадващо, Апоел Кирят Шмона поведе при една от малкото си атаки в края на първата част. Бадаш бе изведен зад защитата и с хладнокръвен удар преодоля Караджов.

През втората част ЦСКА заигра доста по-активно. Въпреки това, „червените" продължиха доста трудно да създават чисти голови ситуации. На няколко пъти Спас Делев се опита да направи няколко интересни неща, но не успя.

Все пак, ЦСКА стигна до изравнителен гол в 70-ата минута. Спас Делев проби и центрира добре в наказателното поле, където Павел Виданов с глава доста елегантно възстанови равенството.

До края на срещата „армейците" имаха две нови добри положения за гол, които се откриха пред Мишел Платини, но бразилецът пропусна. В последните минути и Нелсън имаше нелоша голова ситуация, но също не сполучи.

Така, ЦСКА стигна само до равенство в четвъртата си проверка от лагера в Холандия.