ЦСКА-София с тежка загуба от корейския Сувон

Корейци разбиха ЦСКА-София с 4:0

Новото попълнение Кумбемба със слаб дебют

85′

ГОООЛ ЗА СУВОН!!0:4!!Ки Мун Ву! Съвсем свалили гарда, "червените" звезди тотално спряха да играят и заслужено получиха четвърти "шамар". Ки Мун Ву се оказа абсолютно непокрит в полето на ЦСКА-София и без никаква жал отправи топката в мрежата на Конов.

79′

ГОООЛ ЗА СУВОН!!0:3!! КИ ХУН!! Експерименталният състав на ЦСКА-София трябваше да преглътне и трети гол в своята мрежа, 11 минути преди края. Влезлият като резерва Пламен Гълъбов наруши основно правило във футболната игра и изчисти топката напред и право в краката на корейски футболист. Ки Хун пък се възползва от изненадващия подарък и със зверски шут сътвори класиката.

74′

Селекцията на Стамен Белчев изпитва сериозен проблем, когато бива пресиран от своя съперник. На няколко пъти се наложи топката да бъде връщана чак до вратаря Конов, който пък от своя страна чистеше панически на посоки.

67′

Рафаел опита да впечатли треньорския щаб с изстрел от далечна дистанция, който обаче не затрудни по никакъв начин вратаря на Сувон.

58′

В игра се появява каращият проби в тима на ЦСКА-София Рафаел Фонтеш. Той заменя неубедителния Кевин Кубемба.

52′

ГОООЛ ЗА СУВОН!! САНТОШ - ДУЗПА! 0:2!! Подновяването на играта не донесе радост на столичани, които в 52-ата минута вече изоставаха с два гола. Отбраната на ЦСКА-София не се справи добре при изчистването на топката след корнер. Тя попадна в краката на Джонатан, който веднага отправи изстрел. И тук се прояви реферът на контролата, който незнайно къде видя, че футболист на ЦСКА-София е играл с ръка в собственото си наказателно поле и без да му мисли много посочи дузпата. С отговорната задача се нагърби Сантош, който в разрез с новите правила на ФИФА се спря преди да нанесе изстрел и по този начин имаше цялото време на света, за да види в кой ъгъл ще се хвърли Конов. Последва гол, а изпълнението на бразилеца вбеси всички в лагера на българския тим.

47′

На почивката Пламен Гълъбов е заменил Николай Бодуров.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

44′

Скучни минути, през които ЦСКА-София така и не може да създаде реална голова възможност пред вратата на Сувон. Пълен фигурант е новото попълнение Кевин Кубемба.

34′

Финтовете на Кирил Десподов затрудниха доста корейците, тъй като при един от поредните му рейдове фланелката на таланта бе скъсана, жълт картон за играча на Сувон обаче не последва.

33′

Стамен Белчев не остана доволен от изявите на Арсенио Нунеш и го замени още преди да е приключила първата част. В игра се появява Александър Георгиев.

26′

В 26-ата минута Румен Руменов изобщо не изгуби време при овладяването на един пас и моментално отправи шут, който обаче попадна в обсега на вратаря на Сувон.

17′

Проблемите за родния гранд можеха да станат още по-големи, ако в 17-ата минута опорният халф на Сувон - Лий Юнг Соо бе малко по-точен и ударът му не беше преминал на сантиметри от страничната греда на немощния Александър Конов.

15′

Кирил Десподов не успя да прехвърли стената при негов опит от пряк свободен удар.

12′

Българският тим опита да се върне бързо в мача, като тон за това опита да даде спрягания за продажба Арсенио Нунеш. Португалецът сам си създаде положението, след като елиминира два футболисти на Сувон. Последва негов удар от средна дистанция, който за негова жалост беше отразен с вещина от Хонг.

8′

ГООООЛ ЗА СУВОН! ДЖОНАТАН! Неприятното за ЦСКА-София се случи в 8-ата минута, когато корейците съумяха да открият резултата. Йеом Ки Хун проби по крилото, след което центрира акуратно към далечната греда. Антон Недялков забрави за връхлитащия от втора позиция Джонатан, за който беше детска игра да преодолее не достатъчно ориентирания в тази ситуация Конов.

6′

Сувон също демонстрира класа и в 6-ата минута бразилецът Джонатан затрудни максимално Александър Конов. Латиноамериканецът отправи тежък изстрел по земя, който не можа да бъде уловен от резервния страж на ЦСКА-София. За негова радост наблизо нямаше съперников нападател и той лесно поправи грешката си.

2′

ЦСКА-София можеше да сюрпризира азиатците още с първата си по-сериозна атака. Новото попълнение Кубемба обаче се оказа в засада и провали хубав шанс за "червените".

1′

НАЧАЛО НА МАЧА! В крайна сметка този двубой ще бъде ръководен от други съдии, тъй като ангажираните за тази среща рефери претърпяха катастрофа.

9. Преслав Йорданов

Отборът на ЦСКА-София ще изиграе своя четвърти двубой на испанска земя. Съперникът в днешната им контрола е повече от екзотичен - южнокорейският Сувон Блууингс.

До този момент селекцията на Стамен Белчев се представя на сравнително добро ниво в своите проверки, записвайки успех над Локомотив Москва (2:1), равенство с Динамо Киев (2:2) и поражение с 2:4 от Рубин Казан.

С такива като Кубемба ЦСКА-София още повече се отдалечава от "армейските" традиции

Какво печелим от пълната промяна?

С изявите си до този момент се откроява португалския плеймейкър Руи Педро, който не пропуска да се разпише във всяка една проверка. Очакванията са, че първи минути с екипа на "армейците" днес ще запише новият таран Кевин Кубемба.

Стефан Яръмов: Ако не бяхме заплаха, никой нямаше да ни обръща внимание

Мениджър в ЦСКА-София: Ако не бяхме заплаха, никой нямаше да ни обръща внимание

"Павел Головодов слушаше лоши съветници", коментира шефът на школата

Сувон Блууингс е създаден през 1995 година и за сравнително кратката си история се превръща в тотален хегемон. Клубът е печелил местната К-Лига четири пъти. Има шест трофея на страната, а най-престижните му международни успехи са спечелените две отличия от азиатската Шампионска лига.

Снимка 276449

Изминалият шампионат не беше най-паметният за "сините", които трябваше да се борят за оставането си в елита. В крайна сметка целта беше изпълнена и Сувон спечели втората шестица, в която се подвизаваха тимовете от седмо до дванадесето място.

Интерес сред играчите на Сувон буди холандецът Ромео Каастален, който преди много години бе смятан за един от най-големите таланти на Фейенорд. Впоследствие кариерата му не се разви по очаквания от него начин, преминавайки през отбори като Волга, Валвийк и Уестърн Сидни. В атака пък оперират двамата бразилци Джонатан и Натанаел Де Соуза Сантос Жуниор.