Ръководството на ЦСКА ще опита да върне на стадион "Българска армия" бившия нападател на "червените" - Жуниор Мораеш, разбра ТОПСПОРТ. Бразилецът е любимец на феновете, а договорът му с Динамо (Киев) изтича на 30 юни. Към момента той не е подписал нов. От ЦСКА ще се свържат директно с футболиста, за да го попитат има ли желание отново да стане част от състава на "армейците". Към момента всичко е в начална фаза, още няма дори предварителни разговори.
Мораеш навърши 31 години в началото на този месец. През сезона има 18 мача за Динамо в първенството на Украйна. В тях вкара 5 гола. В Лига Европа показателите му са много добри - 7 гола в 11 мача. За Купата на страната има един двубой.
Жуниор игра за ЦСКА в периода 2011-2012 година. Записа 24 мача и 16 гола за първенство.
Почти сигурно голмайсторът на "армейците" Фернандо Каранга ще бъде продаден през лятото. Най-достоен негов заместник изглежда именно Жуниор Мораеш. Стига ЦСКА да успее да се пребори за правата му. Интерес към бразилеца и супер оферти със сигурност ще има.
Мораеш често говори пред българските медии, не пропуска да се обясни в любов на ЦСКА и феновете.
bad666
на 30.04.2018 в 16:01:46 #38Славянин, Само че като сдружение с нестопанска цел няма как да играете в Б група, освен ако БФС не си затвори очите, както в случая с Лудогорец през 2011г. Според наредбата на БФС, заявилите лиценз за професионален футбол, трябва да предоставят отчети за предходните финансови години (за Б гр. мисля, че бяха последните две години.). Също така подлежат на одит, по време на процедурата за лицензиране. И тук идва интересният момент, че най-накрая ще може да се разбере кой ви издържа. Предполагам си наясно, че тезата с 13-те спонсора някак си не ви покрива издръжката. За срещата с Гришата имаше и други хора които бяа там.
OrangeHog
на 30.04.2018 в 15:58:33 #37" като легендарния голмайстор Иван Саморано - САМО ЦСКА" Нали ти казах вече, по времето на Пиночет щеше да е като вграден гардероб в стена на стадион
Мистера хич не обичаше комунягите, ако ме разбираш, Майки
bad666
на 30.04.2018 в 15:45:08 #36Пирги, Няма защо
bad666
на 30.04.2018 в 15:44:02 #35Златине, Естествено, че моите въпроси са глупави, все пак касаят една група от 50-70 човека (заедно с отбора на Числото), които целунаха "ръка" на Гела.
Мик Джагър
на 30.04.2018 в 15:42:32 #34Тонка, няма да се коркаш, аз съм с доживотна санкция
Мик Джагър
на 30.04.2018 в 15:40:32 #33Като гледам май наистина по-вероятно Петричев да е играл ролята на петела
Бед, нали забелязваш, че твоите въпроси са глупави, но моят е съвсем резонен
Айде сега всички говеда да излизат от храсталаците и да извикат като легендарния голмайстор Иван Саморано - САМО ЦСКА
bad666
на 30.04.2018 в 15:36:40 #32Славянин, Значи казваш, че не е важно да се знае как се финансира Числото? От кой? Защо? Важното е пари да има, а кой ги дава ви е все тая. Не е важно и това, че на търга за емблемата от ваша страна се явиха само хора свързани с Гела.
bad666
на 30.04.2018 в 15:29:48 #31Nikelson, По скоро на Петричев.
bad666
на 30.04.2018 в 15:23:19 #30сподал= продал*
bad666
на 30.04.2018 в 15:21:36 #29Славянин, Ти не си този който може да ми каже какво да правя. И ако съм те засегнал, си спомни, че не е в мен вината, че ти си се сподал на Агата.
Мик Джагър
на 30.04.2018 в 15:17:24 #28Това едва ли, да го разбираме като малко вероятно, но все пак възможно
bad666
на 30.04.2018 в 15:16:04 #27Златине, Него само Емо Коцев го покрива
OrangeHog
на 30.04.2018 в 15:15:58 #26Е, някои влязоха служебно
Независимо, че бяха извадени в Б група за напускане от терена на футболна среща, призовани от гърмян заек, който даже не бил на служба в Лоич
Кво да се прави, живот, а. подигравките ще останат винаги. На чорбарите, които не припознаха - наздраве!
bad666
на 30.04.2018 в 15:14:02 #25Драгомир Петков, ака Славянин. Трябва да знаеш нали си акционер.
И като ЮЛНЦ, как точно ще играете професионален футбол? Нали си наясно, че за професионален футбол трябва да предоставите едни финансови отчети в БФС а и да станете АД, което най-накрая трябва да покаже кой точно ви финансира. А това е нещо което вие две години, понеже сте много честни отказвате да се знае от обществото.
И последно колко кинти взехте, за да се отцепите с Офанзива и да тръгнете срещу ЦСКА, г-н "акционер"?
Мик Джагър
на 30.04.2018 в 15:11:48 #24И на мен г-н Драгомир
Имам и аз един досаден въпрос. По време на някой от мачовете на летищарите Дучето покривал ли те е както петел пикрива кокошка
OrangeHog
на 30.04.2018 в 15:00:18 #23Тоз къде се връща? Кога е играл за латекса или етрополе?!
Мик Джагър
на 30.04.2018 в 14:55:34 #22Демек не ме е излъгал, Драгомире
Пиргосе, какво си направил, та са те посекли?
Мик Джагър
на 30.04.2018 в 14:53:49 #21Еми питай и майка ти тогава
Би ли постнал кадри от боя, че гледах мача, ама бой не видях. Видях само една прoститутка дето се търкаляше като, че са и счупени пръстите и извадени очите, след блъскане с ръка на Джеферсон, при което дори тийнейджър би останал на краката си
bad666
на 30.04.2018 в 14:52:29 #20Пирги, Добре дошъл обратно във форума.
bad666
на 30.04.2018 в 14:51:52 #19Славянин, Ще те питам пак понеже не даваш конкретен отговор! Защо бягаш и увърташ като ти с задават сериозни въпроси за Числото? Ще влизате ли в Б група? Или ще подритвате във В за здраве и догодина? Как ще покриете финансовите изисквания за професионалният футбол? Или пак ще нарушите всички правила, както когато влезнахте във В група?