ЦСКА ще има нов директор, пишат колегите от "Гонг". Става дума за Пламен Тютюнков, който ще отговаря за стадион "Българска армия".
Неговата работа ще е да следи отблизо всички дейности, свързани със строителството и подготовката на съоръжението. Задълженията му ще бъдат насочени към менажирането на всички активности и пространства на стадиона, както и към организацията на работните процеси около него.
Самият Тютюнков дълги години живее в Унгария и е близък с шефовете на Ференцварош и по-конкретно с директора на "Групама Арена" Андраш Игаз.
Както е известно, стадион "Българска армия" се строи именно по модела на дома на Ференцварош. Нещо повече - преди няколко месеца делегация на ЦСКА е посетила "Групама Арена", за да види на място как се менажира подобно съоръжение.
Очаква се новият стадион "Българска армия" да бъде официално открит до есента на тази година.
kfcbm
на 08.01.2026 в 01:45:36 #13Само Ултра прости Примати може да не харесват нещо ново..Армията беше съборетина...новата ще грее..същото се отнася за Пловдив....Колкото повече НОВИ стадиони Вместо Предишните Кошари=Толкова по Добре .... да,Малката Алианц Арена че светила фасада..Леко ми идва в повече-Но пак ще е ново. Allianz е огромвн и е със фасада от Въздушни възглавници, Имат договор със Филипс и стадиона поддържа до 16 Милиона цвята..
несравними са..Мен лично-новата Армия ме кефи.
Така би трябвало да е за всеки !
Без значение -на кой отбор е Фен.Ето аз съм от Байерн!
grizzlybear1948
на 07.01.2026 в 15:18:35 #12Ай стига си спамил под чужди статии. Под вашите не знаеш какво да пишеш, или просто не си тука за футбола, а да си намериш нов тъпкач?
grizzlybear1948
на 07.01.2026 в 15:05:32 #11Откак спряха камерите за непълнолетни, К4в и компания са по често тук.
elaizgrey
на 07.01.2026 в 12:05:08 #10Водното л@йно пръдна ли или така си мирише?
reddd
на 07.01.2026 в 11:58:44 #9герен Речник на българския език герѐн — съществително име, мъжки род (тип 7) редактиране Значение мн. герѐни, (два) герѐна, м. Диал. 1. Ниско място край река, което понякога се залива от вода. 2. Ливада, поляна край село.
reddd
на 07.01.2026 в 11:55:34 #8Хронология на козирката в сухата река: 1. През юни 2021 маститият бизнесмен Джо Диксън обявява мащабни планове за фекалефски, вкл нов стадион - бижу. Емблематични и пророчески се оказват палмите около стадиона в грандиозно представения проект, който предвижда козирки за всички сектори. 2. На 12.09.2021 ливадата е без козирка. 3. Януари 2022 “стадионът” - пасбище все още е кабрио. 4. В края на 2022-ра Герена се радва на прекрасен облик, макар и без козирка. 5. През март 2023-та говедата се наслаждават на свежите пролетни капки дъжд под откритото небе на Сухата река. 6. На 24.10.2023 поне едно говедо е сънувало козирка, построена с честните пари, осигурени пт НСПП и Мило Борисов. 7. Февруари 2024-та: стотиците милиони от волни говежди пожертвования отиват за предплащане на говеждите задължения към НАП за следващите 100 години, както и за наем на стадиона за същия период към Софийска община, която го стопанисва. Малко отчисления отиват за гориво на гегата на НСПП. Стотинки не достигат за заветната (в буквален смисъл) козирка. 8. През лятото на 2024-та ситуацията около козирката продължава да е стабилна и без напрежение. 8. През цялата 2025-та година оборът се наслаждава на безкозиркието. 9. Септември 2026-та: множество говеда купуват билети за мачове на ЦСКА на новата армия, и анонимно шумкарстват в произволни сектори. Козирката над главите им е факт.
evgeni-mihov
на 07.01.2026 в 11:52:57 #7Ватерло (градче близо до Брюксел и гара в центъра на Лондон) е символ на голямото осиране на император Наполеон 1 Бонапарт. Известната песен на АББА също започва с подчертаването на този факт. Нормално е колега със същия никнейм да има подобни разбирания за живота, подчинени на обсесията му към ЦСКА. Нека, за да спи спокойно да потвърдим, че е изцяло метална конструкция козирката над всички сектори, освен това има доста метал и като арматура в бетона и да му пожелаем никога да не стъпва на този стадион за да не изпадне в амок. Живи и здрави и честито на ивановците!
Blade_Reloaded
на 07.01.2026 в 11:26:10 #6Г-н Водното цукало ревнува от Митко и небрежно се закача с надеждата за купа топла семена течност, но уви не. Приятелю Уетърлоу, ти не заслужаваш подобно отношение.
ChernotoVlechugo
на 07.01.2026 в 10:45:15 #5Поклон пред Осмото чудо на света!
oficer1
на 07.01.2026 в 10:16:48 #4ДЕрЕктори, трансфери, Бижу, Панчерево, ДЮШ....
На клетите спамещи братчеди им остава само мИчтата да видят покрития мост у Лоеч.
Новата година не започва великолепно за ЦСКА!!!
cvetomirmagnitski
на 07.01.2026 в 09:44:00 #3Обиколих
cvetomirmagnitski
на 07.01.2026 в 09:42:43 #2Вчера обиколка Бижуто, работеше се, та пушек се вдигане.
ugliesttroll
на 07.01.2026 в 09:37:56 #1Мурльо на всеки твой мурест коментар от днес под статии за гиганта ЦСКА ще ти се делят по над 200 хиляди ракови клетки