90+7′
Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители:
90+7′

Край на мача.

ЦСКА загуби от Сейнт Патрикс с 0:1

Шок за ЦСКА! Грешка в края донесе изненадваща победа за Сейнт Патрикс в София!

Вижте подробности

87′

Гол. Серж Атакаи. Асен Дончев опита да я върне с глава към Густаво Бусато, но топката бе къса и до нея стигна играча на гостите. Той преодоля стража на "армейците" и спокойно влезе в наказателното поле, където я прати във вратата.

85′

Георги Йомов получава жълт картон.

76′

Жеферсон заменя Амос Юга.

76′

Джейми Ленън получава жълт картон.

74′

Сам Къртис заменя Хари Брокбанк.

72′

Центриране стигна до Маурисио Гарсез, но той не успя да насочи топката към вратата.

64′

Оуен Дойл беше изведен сам срещу Густаво Бусато, но впоследствие се оказа, че играчът е бил в засада.

61′

Форестър също е оцветен в жълто.

60′

Новото попълнение на ЦСКА - Карамоко Бамба заменя Дюкенс Назон.

60′

Още един нов в състава на "червените" - Джонатан Линдсет влиза на мястото на Тибо Вион.

58′

Анто Бреслин получава жълт картон.

55′

Брадли де Нойер центрира добре отляво. Топката обаче не стигна до негов съотборник.

51′

Неприятности за защитата на ЦСКА. Остро центриране от пряк свободен удар. Топката стигна до Крис Форестър, но за късмет на "червените", футболистът не успя да овладее и да отправи изстрел.

49′

Бари Котър получава жълт картон.

47′

Лазар Туфегджич излиза, Георги Йомов влиза на негово място.

46′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

Амос Юга опита да изненада Джоузеф Ананг с удар от далечно разстояние. Топката не намира рамките на вратата.

41′

Играчите на ЦСКА се настаниха трайно в половината на гостите, но все още не могат да стигнат до чисто голово положение.

35′

Том Гривости получава жълт картон.

Снимка 583106

Източник: Стартфото, Костадин Андонов

32′

Шанс за ЦСКА! Маурисио Гарсез проби отляво и шутира по диагонала. Джоузеф Ананг не се намеси добре и топката без малко да попадне в краката на Тино Вион. Все пак стражът на гостите успя да се справи със ситуацията.

27′

Станислав Шопов опита да изведе по хитър начин Маурисио Гарсез. Вратарят Джоузеф Ананг обаче следеше играта внимателно и спаси отбора си.

Снимка 583105

18′

Гостите се опитват да наложат здрава преса, която затруднява играчите на "червените" да изнесат топката в предни позиции.

12′

Юрген Матей се сблъска с Били Кинг и падна неприятно, но все пак сърцатият бранител остана на терена.

9′

Били Кинг опита изстрел малко преди дъгата на наказателното поле. Топката не намери рамките на вратата.

Снимка 583099

4′

Вихрени първи минути на срещата. Двата отбора се хвърлиха в опит да поемат контрола на топката и да диктуват темпото.

1′

30. Карамоко Бамба

ЦСКА и Сейнт Патрикс излизат един срещу друг в първи мач от третия предварителен кръг на Лигата на конференциите днес. Двубоят на "Васил Левски" е от 20:00 часа.

"Червените" стартираха от втория предварителен кръг на надпреварата и елиминираха в тази фаза на състезанието северномакедонския Македония Гьорче Петров.

Ирландците също стартираха от втория предварителен кръг на Лигата на конференциите, като надвиха след продължения и дузпи словенския Мура.

Последните 2 домакинства на ЦСКА с наставник Илич във всички надпревари завършиха с разгромни успехи за "армейците". 5:1 срещу Берое в efbet Лига и 4:0 срещу Македония ГП.

ЦСКА игра в групи на ЕКТ предходните 2 сезона.