ЦСКА се върна на върха в "А" група, след като в мач от 16-ия кръг на първенството победи като гост Беласица с 3:0.
Срещата между двата отбора се игра на стадион "Христо Ботев" в Благоевград, а попаденията за столичани реализираха Йордан Тодоров, Давид Силва и Дормушали Саидходжа през първото полувреме.
Мачът бе официален дебют за двамата треньори - Ивайло Аспарухов (Беласица) и Любослав Пенев (ЦСКА), които записаха първи двубои начело на отбори от "А" група.
Благодарение на победата ЦСКА излезе начело във временното класиране с актив от 35 точки. Втори и трети са Левски и Литекс, които все още не са изиграли двубоите си от първия кръг на пролетния дял.
Беласица е на последната 16-а позиция с едва 10 спечелени точки.
В следващия кръг момчетата на Любослав Пенев приемат на "Българска армия" Сливен, а Бела гостува във Варна на Спартак.
КОМЕНТАР НА МАЧА ПО МИНУТИ ТУК !
БЕЛАСИЦА - ЦСКА 0:3
0:1 Тодоров (18')
0:2 Силва (25')
0:3 Саидходжа (42')
СЪСТАВИ НА ДВАТА ОТБОРА:
Беласица: Манолов, Ирмиев, Бикай, Пътников, Генов, Софрониев, Огнянов, Ковачев (Михайлов 46'), Дюлгеров (Карачоров 71'), Йорданов (Сертич 57'), Бижев
ЦСКА: Петров, Минев, Котев, Иванов, Машадо, Тодоров (Тонев 57'), Янчев, Маркиньос (Маркес 79'), Силва, Мигел, Саидходжа (Тошев 70')
Главен съдия: Станислав Тодоров
Стадион: "Христо Ботев", Благоевград
chicago
на 07.03.2009 в 16:55:17 #123преди началото на първенството си бях пожелала един "скучен" ЦСКА
Red Sox
на 07.03.2009 в 16:55:10 #122... пожелаЛ... -----------
UL_BLUE
на 07.03.2009 в 16:55:08 #121И да правя, и да не правя, сухата статистика е една... В БЪЛГАРИЯ има един отбор, който го знае цяла Европа с успехите си, и това е ЦСКА... Да не ти изреждам нашите успехи, защото ги знаеш и ти... Кажи какви са вашите??? ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- СУХА СТАТИСТИКА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Това!!! Сам го каза!!!
galaktiko
на 07.03.2009 в 16:54:03 #120комунистическият урод Ц(*КА няма цветна снимка с пролетно евро-участие, но има много черно-бели с козируващи офицери и шапкари петолъчки
Ц(*КА Червено знаме е срам за съвременния свят 
Oho Boho
на 07.03.2009 в 16:53:16 #119Оставете Джабър да се кефи на воля.
Гот му е и може да пише каквото си сака. 
Red Sox
на 07.03.2009 в 16:53:07 #118Умерен, тва е доста интересно като погледнеш всички накуп: тренер без опит, но велик футбалер, испански кондиционен спец. неговорещ български, другия не го знам, Ради Здравков и накрая един каубой
преди началото на първенството си бях пожелала един "скучен" ЦСКА, но явно няма как да стане
дано поне емоциите са главно положителни 
jack knife
на 07.03.2009 в 16:52:57 #117НЕ СТЕ ГЛЕДАЛИ КАНАЛ 1СЕГА И НЕ СТЕ ЧУЛИ КАк ЕДИН ТУРЧИН КМЕТ ОТ ДПС НАРИЧА БЪЛГАРИТЕ МЕКЕРЕТА
А ВИЕ СЕ ДЕЛЕТЕ НА СВИНЕ И ГОВЕДА

chicago
на 07.03.2009 в 16:52:27 #116оксиморон - това е окислен морон
Oho Boho
на 07.03.2009 в 16:52:04 #115Е го и Кикаха ги плещи наизуст
Герена има най-добрия терен в БГ сега. 
УмеренЦСКА
на 07.03.2009 в 16:51:54 #114Джабауок, не че се оливаш, ама малко нещо се попрестараваш, колега, искрено ти го казвам и моля за извинение, ако се засегнеш... В последните десетилетия цесекарите имат ред случаи да се поразочароват малЦЕ от някои свои легенди, които са предизвиквали възторзи с топката на времето. Все ми се струва, че всяко нещо си има и мястото и мярката и времето...
Тренд Афилофф
на 07.03.2009 в 16:51:15 #113Марек срещу нас бяха с титулярите. Срещу вас бяха с децата дори в домкаинството. Нормално, говеждата къса памет е пословична ============================================== "говежда памет"
Баси оксиморона

galaktiko
на 07.03.2009 в 16:51:02 #112не е къса памет, просто нямате цветна снимка с пролетно евро-участие
УмеренЦСКА
на 07.03.2009 в 16:48:32 #111Нека да припомним новото ръководство на ЦСКА по официални данни: Любослав Пенев днес на пресконференциа бе представен официално за новия главен мениджър на ЦСКА. Първи помощник треньор и заместник ще бъде Хесус Паредес Антонио. Втори помощник треньор в щаба остава Радослав Здравков. ...Калоян Стоянов, който ще бъде Директор на стадион "Българска армия" и Димитър Димитров на пост Директор спортно-техническа администрация. Как ще работи Хесус Передес Антонио ще видим нататък... Може да прозвучи смешно, но се надявам той да се постарае да понаучи поне малко български език, това го считам за доста важно нещо. Ради Здравков доста години наред винаги е бил в сянка, трудно е да се прецени каква ще му е ролята в тренировъчния процес на ЦСКА. Никак не ми е ясна ролята на Каубоя като "директор на спортно техническата администрация". Писаха, че щял бил да координира (какво, не е ясно), но е ясно едно, че той няма да има никакъв достъп до БФС-то... Не че въобще ЦСКА има някакви шансове за достъп, до тая Цитадела на българския футбол! Да сме живи и здрави да проследим как ще се развият нещата нататък! Ако не се развият добре, поне ще е интересно.
chicago
на 07.03.2009 в 16:47:30 #110калимммаааааа на шакти дейййй... калимааааа Чорапе що го псувш човека бе
galaktiko
на 07.03.2009 в 16:47:25 #109Едва ли някога ще имаме шанса да срещнем децата на Марек и Черноморец само ние ли ги срещахме
аре стига свински измишлютини, истината е че НИКОГА няма да постигнете успехите на ВЕЛИКИЯ ЛЕВСКИ.... сините ги постигнаха за 1-2 сезона, а вие и за 1000-2000 години няма да можете 
Red Sox
на 07.03.2009 в 16:45:43 #108Джабере, усещам аз че една от стаите ти си превърнал в Пагода на Любо Пенев
калимммаааааа на шакти дейййй... калимааааа

dave
на 07.03.2009 в 16:43:17 #107UL_BLUE Регистриран на: 11.02.2007, 11:40 Пуснато на: 07.03.2009, 18:38 Даве, нали те питах дали правиш разлика м/у периода преди и след 89г Маи не . ========================================= И да правя, и да не правя, сухата статистика е една... В БЪЛГАРИЯ има един отбор, който го знае цяла Европа с успехите си, и това е ЦСКА... Да не ти изреждам нашите успехи, защото ги знаеш и ти... Кажи какви са вашите???

Тренд Афилофф
на 07.03.2009 в 16:41:49 #106Ole Регистриран на: 18.04.2006, 15:14 Пуснато на: 07.03.2009, 18:33 Аха. Видяхме го. Голям сеир беше ------------------------------------- Аз лично умрях от смях, от 30 май две илядо и осма година не мога да спря ================================================== Вервам ти
И в Беларус се смяха, и в Словакия
А бе голям смях беше и все с евроидиотите 
Red Sox
на 07.03.2009 в 16:41:05 #105Оле фърляй ези-тура.. шанса ти е по-голям, отколкото ако ме питаш мен в момента
Red Sox
на 07.03.2009 в 16:39:51 #104пффффхахаха Оле, хич не се бутай там
тва е предсезонна подготовка и в момента пускат само младоци, които евентуално някога ще помиришат професионален отбор. 90% от играчите не съм ги чувал. всички титуляри в момента са на т. нар. бейзболно Свет. Първенство.
но ако ми сложиш пищов до главата пак бих казал Детройт, ей така за спорта....