Юношите на ЦСКА, родени през 2004 година, победиха Левски с 5:1, пише официалният сайт на "червените".

Двубоят от II кръг на втората фаза на първенството се игра в комплекс "ДИТ". "Армейците", водени от треньора Атанас Борносузов, поведоха с гол на Йоан Борносузов в 16-тата минута. Последваха две попадения на Павел Жабов, който беше точен в 23-тата минута и пет по-късно.

На почивката "червените" водеха с класическото 3:0. През втората част по още един гол реализираха Борносузов и Жабов и ЦСКА поведе с 5:0. Минути преди края вечният съперник отбеляза почетно попадение и така сините оформиха крайния резултат- 5:1 за ЦСКА.

След голяма битка - Локомотив (Пловдив) и ЦСКА направиха 1:1 на "Лаута"

Кики откри резултата, Десподов изравни

Това е втора победа за нашите момчета през пролетната фаза на шампионата. В първия кръг "армейците" разгромиха София Спорт с 9:0. През есенната фаза на първенството ЦСКА записа 11 успеха в 11 мача, но след зимната пауза класирането беше анулирано и червените започнаха на чисто предледването на титлата при набор 2004.

В следващия кръг ЦСКА гостува на Витоша 13.

ЦСКА (2004) - Левски (2004) 5:1

Гомайстори: Павел Жабов (3 гола), Йоан Борносузов (2 гола)

Състав на ЦСКА: Иван Маринов (в), Мартин Влаевски, Николай Няголов, Валентин Ситнилски, Йоан Лозанов (к), Георги Шаламанов, Георги Чорбаджийски, Павел Жабов, Кирил Великов, Ясен Цеков, Йоан Борносузов

Резерви: Милен Младенов, Виктор Атанасов, Васил Найденов, Габриел Александров, Ясен Спиров, Александър Божков

Треньор: Атанас Борносузов