ЦСКА проведе официалната си тренировка на стадион "Славутич Арена" в Запорожие.

Утре тук от 19:45 "армейците" излизат срещу Зоря (Луганск) в мач от четвъртия кръг на груповата фаза на турнира Лига на конференциите.

Снимка 552302

Източник: cska.bg

По време на заниманието Стойчо Младенов раздели отбора на две групи и те изпълняваха различни указания. Отделно от тях бяха двамата вратари Густаво Бусато и Димитър Евтимов, които се подготвяха със Стоян Колев.

Снимка 552304

Кондиционният треньор Кирил Динчев следеше зорко всеки от отбора да изпълнява точно изпълнението на зададените упражнения. Първите 15 минути бяха открити за журналисти, а цялата тренировка вероятно ще продължи около час.

Снимка 552303

АНГЕЛ ДОМУСЧИЕВ и КРАСИАН МИТЕВ, пратеници на ТОПСПОРТ в Запорожие, Украйна.

Стойчо Младенов: Ще направим всичко възможно да победим, но трябва и рационална мисъл