Срещата между ръководството на ЦСКА и феновете на тима завърши.
Създаването на ново дружество, което обаче да започне участие директно от "А" група, е основният вариант, който Ивайло Манджуков предложи на запалянковците.
Насроченият за 12 часа дискусионен форум закъсня с около час, като в баскетболната зала на стадион "Българска армия" присъстваха повече от 300 привърженици на "червените".
Манджуков предложи като вариант номер 1 създаването на ново дружество, което да участва в "А" група още през следващия сезон.
Подробности около тази идея Манджуков и Милко Георгиев ще дадат пред медиите след края на срещата с феновете, предава БГНЕС.
Манджуков и Георгиев проведоха дискусия с близо 500 "червени фенове", пред които представиха възможните планове за десйтвие. Запалянковците също предложиха свои проекти, които бяха дискутирани.
За момента в нито една от двете страни няма единство в това кой път трябва да се избере - на задължителното оставане в А група и оздравяването на настоящото дружество или на сформирането на ново.
Последното преминава през обявяването на фалит, като допълнително ще се проучи възможността все пак с новата структура "армейците" да съхранят елитния си статут и за следващия сезон.
loko-pd
на 23.05.2015 в 18:22:05 #33Защо дфинката остава като няма пари и има заем 50 млн.Просто сфинарника се закрива но остава обора за радост на всички прасенца -чорбаренца.
klins
на 23.05.2015 в 16:39:16 #32hufu ........................... Кажи ми нещо за 32.Кой туй число,кой туй нещо
klins
на 23.05.2015 в 16:37:59 #31Регистриран на: 04.05.2007, 12:59 62. hufu | 23.05.2015 19:36 klins | 23.05.2015 19:30 на бира дано ви топли тази новина .... ЦСКА и в А окръжна да играе , пак ще пише 31 кратен шампион , левски ще замръзне на 26 мессси месииии ................................................ Споко,още догодина сме шампиони
hufu
на 23.05.2015 в 16:36:00 #30klins | 23.05.2015 19:30
дано ви топли тази новина ....
ЦСКА и в А окръжна да играе , пак ще пише 31 кратен шампион , левски ще замръзне на 26
мессси месииии
klins
на 23.05.2015 в 16:30:44 #2960. hufu | 23.05.2015 19:26 klins | 23.05.2015 19:23 Всяка година за купата да играете и седми да завършвате ..................................................................................................... Да по-добре 5-ти ,така е то ви си знаете
Догодина 5-ти в А-селска девизия 
hufu
на 23.05.2015 в 16:26:39 #28klins | 23.05.2015 19:23 Всяка година за купата да играете и седми да завършвате

loveca
на 23.05.2015 в 16:24:43 #27майтап, бе ... няма победа

loveca
на 23.05.2015 в 16:23:49 #26АРМЕЙЦИ! ГООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ! ПОБЕДА!!! ААААААААААААААААААААААААААААААА!

klins
на 23.05.2015 в 16:23:09 #25Регистриран на: 04.05.2007, 12:59 56. hufu | 23.05.2015 19:19 Гаврата с подуенци продължава .... показва им се нагледно , как без да вкарваш голове и да побеждаваш месеци наред може да завършиш преди тях в класирането ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Ко каза Ко
радвай се само, че при нас има светлина в тунела а и за купа играем
При вас и светулка няма

hufu
на 23.05.2015 в 16:19:58 #24Гаврата с подуенци продължава .... показва им се нагледно , как без да вкарваш голове и да побеждаваш месеци наред може да завършиш преди тях в класирането

карнобатска гроздова
на 23.05.2015 в 16:19:33 #23ааааааааа 32та идвааааааааааааа

klins
на 23.05.2015 в 16:16:38 #22Давайте чорбета Европа е близуууууууууууу по кабелната

карнобатска гроздова
на 23.05.2015 в 16:13:32 #21прасета когато Лупи спря да плаща на съдиите и се махна се видя как сте стигнали до първата шестица
12 мача без победа
ко
М

klins
на 23.05.2015 в 16:04:44 #20Ко пеят агитката на Цска-Европа-Европа

klins
на 23.05.2015 в 15:59:46 #19чорба пак няма гол уеееееееееее,да не говорим за победа

klins
на 23.05.2015 в 15:14:01 #18sto lil .............................. Бързо намирай най-близката шкембеджийница,поръчваш една и почваш да духаш

Чък Норис
на 23.05.2015 в 14:44:14 #17И кредиторите + държавата да пият по една студена вода ли? Как става така, другари комунисти? Ами айде от утре НИКОЙ ДА НЕ СИ ПЛАЩА ЗАДЪЛЖЕНИЯТА. ЗА нищо!!!
hufu
на 23.05.2015 в 14:41:24 #16офффф тея манджуковците ако бяха се учили от чичо си Венци, досега да бяха изплатили дълговете ... 10 мача гол не вкарват само и само да изпаднат от местата даващи право на участие в евротурнирите .... за да понесат феновете по благосклонно новината , че няма да плащат за лиценз за Европа .... , победа нямат и тлъстите коефиценти ако са изпуснали
Днес на надежда кой ще играе бе хора , като и двата отбора нямат лиценз
Кой

klins
на 23.05.2015 в 14:29:27 #15Ново дружество, означава нов субект на правото! Следователно - нищо общо с историята на досегашния клуб, независимо от наименованието. Ново дружество, това означава също - започване от аматьорската група, а не от А професионална група. Ново дружество означава също - прецакване на държавата и на всички кредитори! Следователно - от следващата година всички дружества, които закъсат финансово, ке започнат да постъпват по същия начин. Жална ни майка, тогава!
hufu
на 23.05.2015 в 14:19:55 #14