ЦСКА победи убедително третодивизонния Сливнишки геройв контрола на "Армията" днес. "Червените" спечелиха срещата с 2:0 като треньорът на тима Милен Радуканов използва два съвсем различни състава през двете полувремена.

Спас Делев откри резултата още в 5-ата минута, като топката преди това срещна страничната греда, но все пак влезе за 1:0. Последваха многобройни пропуски от страна на "червените", а играчите на лидера в югозападната "В" група умело се отбраняваха.

През второто полувреме с изцяло променен състав, в който преобладаваха предимно резерви, "армейците" създадоха по-малко положения. В 65-ата минута Йордан Минев бе съборен в наказателното поле и съдията на мача Валери Петровски свири дузпа. Зад топката застана Дормушали Саидходжа, който умело реализира за 2:0. До края на мача двата тима не създадоха опасни положения.

ЦСКА - СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ 2:0