ЦСКА II и Балкан (Ботевград) завършиха наравно 2:2 в двубой е от 27-ия кръг на Югозападната Трета лига, игран в Ботевград. Възпитаниците на старши треньора Стамен Белчев поведоха още в началните секунди на мача, чрез Алесандро Николов, който се възползва от подаване на Георги Чорбаджийски. До края на първото полувреме младите армейци пропуснаха няколко изгодни възможности да удвоят и двата състава се оттеглиха на почивка с гол преднина за гостите.

През втората част домакините изравниха в 50-ата минута чрез Павел Петков. След само 5 игрови минути червените отново поведоха с хубав гол на Александър Кожухаров, който се възползва от подаване на Алесандро Николов. Четвърт час преди последния съдийски сигнал Петков от отбора на Балкан се разписа и оформи крайния резултат 2:2.

По този начин ЦСКА пропусна да спечели двубоя, но младите футболисти отново показаха израстване и добра игра.