ЦСКА започна контролите си на турска земя с равенство (1:1) срещу полския Стал (Мелец). "Армейците" излязоха напред в резултата в 27-а минута чрез Калоян Кръстев, а поляците изравниха десет минути след почивката.
Двубоят бе доста изнервен, а реферът дори показа два директни червени картона на ЦСКА. От игра бяха отстранени Иван Турицов(65') и Тибо Вион(73'). Все пак предвид приятелския характер на мача, на тяхно място се появиха резерви и двата тима доиграха двубоя в пълни състави.
Символичните гости влязоха по-добре в мача и в началните минути създадоха леко напрежение пред Димитър Евтимов, но без да се стигне до нещо сериозно пред вратата на "червените".
Източник: cska.bg
Постепенно ЦСКА изнесе играта в по-предни позиции и събитията се случваха основно в полето на Стал. Така се стигна до 27-ма минута, когато каращият проби при "червените" Мохамед Осман центрира опасно в наказателното поле от пряк свободен удар, Кръстев се извиси над всички и с глава не остави шансове на полския страж. Направи впечатление, че сирийският офанзивен халф изпълняваше всички статични положения за "армейците".
На почивката помощник треньорът на "червените" смени целия си състав. В игра за ЦСКА се появиха - Густаво Бусато, Мено Кох, Георги Чорбаджийски, Иван Турицов, Тибо Вион, Амос Юга, Алексис Коли, Хамза Чатакович, Калоян Пехливанов, Жорди Кайседо и Федерико Варела.
В 55-а минута Коки Хинокио възстанови равенството! Символичните гости организираха бърза контраатака отляво. Топката достигна до Хинокио, който стреля, Бусато реагира, но не успя да избие и кълбото влезе в мрежата.
До края на мача играта доста се накъса и положения почти липсваха. Най-чистото дойде в 79-минута, когато Калоян Пехливанов получи отляво, елимира защитник на Стал и пусна към Варела. Аржентинецът веднага изведе Чатакович сам срещу вратаря, но ударът на босненеца мина на сантиметри от дясната греда! Това беше отличен шанс за "червените"!
Вижте тук как се разви двубоят по минути:

bobi_raf
на 22.01.2022 в 00:23:36 #148edin_chovek
на 21.01.2022 в 23:31:31 #147Kopeleta , takava shkembe chorba si nagotvih sega , che chak kucheto se subudi
mottorrhead
на 21.01.2022 в 23:26:04 #146mottorrhead
на 21.01.2022 в 23:25:53 #145Кучев добре са ти докладвали, отрязоха, и са Мицотакис ми подари нов крак, поръчах си кух такъв че ми писна да си завирам коката у гъзо
german
на 21.01.2022 в 23:10:37 #144edin_chovek
на 21.01.2022 в 23:08:14 #143Tundjaka po princip se kazva Mehmed i ima po-malko zubi v ustata i ot Kuchev , koeto po princip e e slojno , shtoto Kuchev ima samo 1
Sushto taka e veren podrujnik na Mustafa Karadaiu i DPS
german
на 21.01.2022 в 23:02:25 #142още по потресаваща е историята на тунджака, дето си купил супербрендови обувки от битака в Стралджа много изгодно
ама се оказало, че са от картон, за покойници...
german
на 21.01.2022 в 22:59:35 #141german
на 21.01.2022 в 22:55:40 #140Ленин е нашият учител, как да не разбирам, "Държавата и революцията"
mottorrhead
на 21.01.2022 в 22:51:03 #139Армията е ясна, аз са праа проект за новия фенмагазин, който както се разбрахме всъщност ще е бившия Мол на Стамболиййски и Опълченска, казвам бившия, щото Професора тряаше да го е ... Експроприацирал от експроприаторите... нам дъл мъ разбираш
german
на 21.01.2022 в 22:39:49 #138...с Армията всичко е ясно, почнАхме я
german
на 21.01.2022 в 22:38:19 #137майната и на меркел
да идва путин, да оправим "ю гагарин" и "коритото", че не се трае, вече
mottorrhead
на 21.01.2022 в 22:23:56 #136Немец ти сериозно ли не си гледал клипчето, майка и е еврейка, никъде в уикипедия няма да видиш истинското презиме навсякъде я изписват като Херлинд Каснер, но това е по мъж, фамилията и е.... Jentzsch......... Herlind Jentzsch..... Полска еврейка от Познан.. Именно затва меркел вика че иврита и е мутершпрахе
edin_chovek
на 21.01.2022 в 22:22:26 #135german на 21.01.2022 в 23:46:39#200 единчовеко, твоята колежка послъгва но ми е симпатична, не знам защо мисля, че е самотна майка ------------------------------------------------------------ Omujena e za edin ot nai-vidnite sportni jurnalist v BNT , no mu zabravih imeto , ne Ibrishimov/toi se mahna i otide v Eurosport /, ne i Ivailo Angelov-Meksikoto , a edin drug groznik , ama sia ne se seshtam kak se kazvashe
german
на 21.01.2022 в 22:12:18 #134иврит е наподобяващ немския
mottorrhead
на 21.01.2022 в 22:09:19 #133Клипчето е от 2015.....всъщност меркел започна на иврит а завършвайки на немски, каза че е особено щастлива, че може да говори на Майчиния си език.....
:
:
:
german
на 21.01.2022 в 22:06:45 #132мотор, почакай да заспи У17 и ще се изкажа компетентно за танковете и самолетоносачите, все пак докладът е конфиденциален
mottorrhead
на 21.01.2022 в 22:02:07 #131Равин ще може, само ако ми намериш загубеното клипче с меркел дето вика, че еврейския и е майчин език, и дори хо казва на еврейски.... От три дена го търся в телефона и нема и нема, а в мрежата го изтриха много отдавна
united 17
на 21.01.2022 в 22:00:42 #130Пеерасите от конеферма "Бялка", почесахте ли конете на жожето под корема, или да ???
mottorrhead
на 21.01.2022 в 21:59:09 #129И сега пред тази свята трибуна, почти разплакан от вълнение искам да дам думата многоуважаемият от нас Фюрер хер Джърмън..... Мхм мхм проба 3.. 2...1 Дами и господа херрррр Джърмън.... Хер Джърмън как така конкретно ще се изкажете за ципурите и левреците един вид нашите хмм така да кажа най нови и суперюодерни танкове "БГ ЦИПУРА" и САМОЛЕТОНОСАЧИТЕ "ЛАВРАК" ¿¿¿