Юношите на ЦСКА победиха Барокко с 3:1 в мач от XVI кръг на Зоналното първенство за набор 2002/2003, който се игра на стадион "Бонсист".

"Армейците" пропуснаха няколко добри възможности, които се откриха пред Алпай Рамадан, Георги Манев, Николай Митов и Данаил Стойчев, преди да поведат в 29-та минута. Тогава Мартин Сотиров беше точен след асистенция отляво на Георги Иванов.

Димитър Пенев е бил пред трансфер в италианския колос Интер

"Тогава, знаете, че нещата се решаваха от държавата и Пената си продължи в ЦСКА"

В 56-та минута Цветелин Стоичков удари греда, а секунди след това Данаил Стойчев удвои преднината ни с шут от дистанция. Барокко върна едно попадение в 60-та, а в последната минута Стойчев направи резултата 3:1 от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Стоичков.

Това е четвърта победа за ЦСКА в четвъртия мач на тима през пролетта. В следващия кръг "червените" гостуват на Чавдар (Етрополе).

ЦСКА създава скаутско звено, което ще работи само за ДЮШ

Ръководител на новия отдел ще бъде Пауло Кардозо

Стартов състав: Александър Марковски (в), Александър Христов, Димо Славов, Кристиян Георгиев, Мартин Сотиров (к), Георги Иванов, Алпай Рамадан, Данаил Стойчев, Христо Арсов, Георги Манев, Николай Митов
Резерви: Ивайло Илиев (в), Цветомир Йорданов, Иван Болен, Цветелин Стоичков, Здравко Костов

Треньори: Христо Марашлиев, Ивайло Иванов