От ЦСКА излязоха със специално съобщение по повод закупнените над 22 000 хиляди билета от привърженици на отбора за финала за Купата на България срещу Локомотив Пловдив. Както е известно, вчера за около час и половина бяха разграбени пропуските за Сектор "Г", а днес на "червените" фенове им бяха необходими по-малко от 40 минути, за да се сдобият с всички входни талони за Сектор "В" и "лъвчетата".

Ето какво написаха столичани по този повод:

"Над 22 000 билета за финала, разграбени за минути!

Армейската любов е безгранична!

Един отбор, една публика, една съдба!

САМО ЦСКА!

СТАДИОНЪТ ЦЕЛИЯТ ЧЕРВЕН!"

Привържениците на ЦСКА изкупиха всички предоставени билети!

Привържениците на ЦСКА изкупиха всички предоставени билети!

На Националния стадион "Васил Левски" за финала срещу Локомотив Пловдив