ЦСКА и Банско играят контролна среща преди подновяването на първенството. Следващият мач на "армейците" в efbet Лига е в събота (11 септември) срещу Славия.

ТОПСПОРТ ще проследи най-интересните моменти за вас от проверката, която няма телевизионно отразяване.

Стартови състави:

ЦСКА: Густаво Бусато, Юрген Матей, Томас Лам, Пламен Гълъбов, Жеферсон, Амос Юга, Карло Мухар, Греъм Кери, Йоан Баи, Яник Вилдсхут, Жорди Кайседо

Резерви: Димитър Евтимов, Ахмед Ахмедов, Хамза Чатакович, Федерико ВАрела, Жуниор Нзила, Калоян Пехливанов, Росен Маринов, Росен Божинов, Матрин Сотиров, Виктор Атанасов, Любомир Цветанов

Банско: Иван Димитров, Иван Макриев, Жоро Рошков, Венцислав Маламов, Борис Ейков, ЕЛи Маркес, Веско Весков, Никола Мицански, Кристиян Балтов, Теодор Чолев, Денис Ангелов

Резерви: Атанас Тъпигьозов, Милен Златков, ДимитърСтоев, Петър Пенчев, Милен Лефтеров, Красимир Станудин, Димитър Колчагов

Почти свършиха билетите за мача на ЦСКА с Рома на "Олимпико"

Само няколко дни след старта на продажба на талоните

преди 2 години в 16:54 ч.

преди 2 години в 16:49 ч.

ГРЕДА

Малко преди последния съдийски сигнал, Хамза Чатакович можеше да реализира своя втори гол в контролата, но изстрелът на босненеца с глава срещна гредата.

преди 2 години в 16:39 ч.

С много добри изяви за ЦСКА се отличава младият Виктор Атанасов. Няколко удара за спасяване пък имаше резервата на Густаво Бусато - Димитър Евтимов.

преди 2 години в 16:32 ч.

ГОЛ ЗА ЦСКА

В 66-ата минута Феде Варела беляза завръщането си в игра и с красиво попадение. То стана факт след отлично двойно подаване на аржентинеца с младия Виктор Атанасов.

преди 2 години в 16:19 ч.

ГОЛ ЗА ЦСКА

Не бяха изминали и 180 секунди, а "червената" преднина вече бе от две попадения. Ахмед Ахмедов беше в епицентъра на събитията, след като открадна топка по фланга, а след това я запрати към Чатакович. Новото попълнение не изгуби излишно време и отбеляза с плътен удар.

преди 2 години в 16:16 ч.

ГОЛ ЗА ЦСКА

Втората част стартира отлично за "армейците", които бързо си върнаха своята преднина. В 52-ата минута завръщащият се след травма Феде Варела пусна извеждащ пас за Ахмед Ахмедов, реализирал с лекота в мрежата на Банско.

преди 2 години в 16:08 ч.

Начало на второто полувреме

Контролата се подновява, а Стойчо Младенов извършва редица промени в своя състав. Специалистът ще даде шанс за изява на всички налични футболисти, записани в групата за днешния мач.

преди 2 години в 15:57 ч.

Полувреме

преди 2 години в 15:54 ч.

Гол за Банско

Малко преди сигнала за край на полувремето, отборът на Банско изненадващо изравни резултата. Венцислав Маламов наказа груба грешка на Матей и Бусато, като технично прехвърли бразилеца от границата на наказателното поле за 1:1.

Последно обновление в 15:55 ч. на 06.09

преди 2 години в 15:49 ч.

Греда

Греъм Кери изпълни много добре пряк свободен удар, който за жалост на ирландеца порази сглобката на банскалийската врата.

преди 2 години в 15:48 ч.

Жорди Кайседо се размина с второ попадение в днешната контрола, след като не успя да превърне в гол добро центриране отляво на Жеферсон.

В 34-ата минута Жеферсон подаде отляво към Кайседо, който комбинира с Кери, но стражът на Банско плонжира след изстрела на ирландеца.

преди 2 години в 15:38 ч.

Досега жълти картони са получили двама футболисти. Йоан Баи от ЦСКА и Денис Ангелов от Банско.

преди 2 години в 15:37 ч.

Следващите минути продължиха да минават под диктовката на ЦСКА. Йоан Баи беше доста активен, но на два пъти не съумя да преодолее вратаря на "козлите".

преди 2 години в 15:28 ч.

Неофициален дебют за "червените" прави хърватинът Карло Мухар, който играе в центъра на терена заедно с Амос Юга.

Последно обновление в 15:58 ч. на 06.09

преди 2 години в 15:25 ч.

ГОЛ ЗА ЦСКА

"Армейците" повеждат в 11-ата минута. Жорди Кайседо получи подаване от Вилдсхут и от втория път съумя да преодолее Иван Димитров за 1:0.

Последно обновление в 15:54 ч. на 06.09

преди 2 години в 15:23 ч.

В четвъртата минута ЦСКА получи правото да изпълни фаул след нарушение срещу Баи. Кери центрира, но Ели Маркес изби в корнер. В 6-ата минута грешка на играещия треньор Ели Маркес в опит да върне назад подаде на Греъм Кери, който обаче не очакваше и стражът на Банско излезе и улови топката.