Не на годината, новината на десетилетието е! Поне! ЦСКА придоби собственост на своя стадион "Българска армия". Днес в Търговски регистър беше вписано новото съвместно дружество с държавата. 20.02.2023 година остава завинаги в историята на най-успелия ни футболен клуб. Феновете са в еуфория. А един човек си отдъхна. Сякаш планина падна от плещите му. Един човек спечели битка, която е за милиони хора. За всеки, обичащ ЦСКА. Този човек е Гриша Ганчев!
Спасителят на ЦСКА сега ще стане и строител - на нов и модерен стадион. Нещо, което е по-важно от всяка титла и купа, от всеки трофей. Ганчев си скъса нервите вече седем години. Мина през много, чу и прочете какво ли не за себе си. Беше нападан от чужди и "свои". Но устоя! Не се предаде и сега сигурно е най-щастливият човек на света. Самият той заяви, че нов стадион на ЦСКА е най-голямата му мисия и цел. Ще я изпълни. Защото е роден победител. И инат. Казал ли е - ще стане! Независимо какво му костваше и ще му коства на самия него. А "доброжелателите", те ще бягат по тепиха. Така, както се е случвало много пъти.
Източник: Официален сайт на ЦСКА
ЦСКА спечели Купата на България от "В" група. Нещо, което едва ли ще видим повече от който и да било отбор. ЦСКА вдигна още веднъж този трофей. ЦСКА събра рекорден за клуба брой точки в един сезон и беше на косъм от титлата. Рано или късно, може би още този сезон, титла №32 ще бъде на "Армията". Само това остана, и то ще се случи. ЦСКА си върна емблемата, благодарение на милиони от Ганчев. ЦСКА плати нови милиони заради загубени дела срещу бивши футболисти. ЦСКА беше признат за наследник на фалиралото дружество от КАС и ФИФА. ЦСКА игра два пъти поред в гурпи на евротурнири и постигна паметни победи в международните мачове. ЦСКА има светло бъдеще! Виновникът е ясен - Гриша Ганчев!
Източник: cska.bg
С новия стадион той остава завинаги в историята на клуба. Сега всички ще са с него, ще му благодарят и ще изразяват подкрепа. Като във всяка сфера от живота, това е лесно. Трудно е да бъдеш с човек, когато е сам, когато са срещу него. За щастие на Ганчев, той никога не е бил сам. Болшинството от публиката беше и продължава да е зад него, да му вярва. По-точен собственик на ЦСКА няма да се намери. Винаги съм го твърдял, колкото и негативи да ми е носило понякога. Човек трябва да защитава това, в което е убеден.
Днес е велик ден за ЦСКА! И за Гриша Ганчев. Който спечели поредна битка в своя живот. Не за себе си. За милиони "армейци", за които ЦСКА е начин на живот. Радвайте се, хора! И продължавайте да вярвате. Накрая винаги побеждава доброто!
miroslav-tsekov
на 20.02.2023 в 11:27:40 #4Браво, Гриша. Ти си бил, си и ще бъдеш най-точния собственик на ЦСКА. Жалко, че години наред върху този клуб, експерименти си правеха, Черепа, Митал, Сашо Томов, пернишките тарикати. Видяхте публиката в събота на Армията а сигурно не видяхте публиката в Разград и то на мач с директна елиминация. Това е разликата. И сто години да станеш шампион, никога няма да усетиш радоста на един цял стадион. Дерзай, Гриша.
german
на 20.02.2023 в 11:20:51 #3стояне,
ами то "върховен главнокомандващ на Ескадрона" е
Негово високоблагородие ротмистър Джагър
ако иска, може да отстъпи титлата на ГГ, ама не вярвам
hellios
на 20.02.2023 в 11:20:21 #2Ангеле, спри с този култ към личността. Жалък си! С нищо не си по различен от Z -ет пропагандистите по руските държавни телевизии.
Dtem
на 20.02.2023 в 10:57:39 #1Евала Гриша, велик си.....
когато фактите говорят......