Футболистите на ЦСКА допуснаха гол във вратата си във всички четири официални срещи от кампанията у нас и в Европа.

Така срещу Славия "червените" ще гонят първа суха мрежа от приятелската среща с Пирин на "Армията", която обаче бе прекратена след едно полувреме игра при 2:0 заради порой, наводнил терена на почивката.

ЦСКА победи Пирин с 2:0 в мач, прекратен от тропическа буря

Рафаел Енрике и Али Соу бяха точни в края на първото полувреме

Последният официален двубой за ЦСКА без допуснат гол бе при разгрома над Берое (5:0) в последния кръг на миналото първенство в мач без интрига.

При такава пропускливост в защита, засега атаката успешно компенсира, пише "Тема: Спорт".

Продължава серията на "армейците" от последователни срещи с поне два отбелязани от тях гола. Срещу Сиренс, ЦСКА в девети пореден мач вкара поне два гола.

ЦСКА победи Сиренс с 2:1 и продължава напред в Лига Европа

Драма на "Армията"! ЦСКА се измъчи срещу дебютант от Малта, но продължава напред в Лига Европа

"Червените" победиха Сиренс с 2:1