В последните часове се появи информация, че Стойчо Младенов е уволнен от поста треньор на ЦСКА, но това категорично не е вярно, научи ТОПСПОРТ от отлично информиран източник.
Старши треньорът на "армейците" ще изпълни договора си с клуба до неговия край.
За ЦСКА предстоят тежки полуфинални двубои със Славия за Купата на България и Вечно дерби с Левски.
Макар и наказан за още две срещи, Стойчо Младенов ще продължи да изпълнява своите функции, както и целият "армейски" щаб.

mehmed-kesedzhi
на 08.04.2022 в 21:13:50 #24Вижда се, че наближава краят на оранджавата пародия.
viktor-krumov
на 08.04.2022 в 21:13:46 #23...после можеш да се похвалиш, че си друсал БИО
Кучев е иноватор.Може да го патентоваш някъде.Био кафеняк.
edin_chovek
на 08.04.2022 в 21:09:59 #22mehmed-kesedzhi
на 08.04.2022 в 21:05:50 #21gozer, и накрая един голям Кор за тебе ОТЗАТ>
mehmed-kesedzhi
на 08.04.2022 в 21:04:38 #20Ех, тежка е съдбата на оранджавата калъфка!
edin_chovek
на 08.04.2022 в 21:00:04 #19На кучев са му скрили лимонтозуто у местния хипермаркет , да не прави варка
nikolay-nikolay
на 08.04.2022 в 20:59:53 #18Няма да е тази вечер, а ще е тези дни. Очаквам някой треньор от чужбина, който не сме чували.
viktor-krumov
на 08.04.2022 в 20:57:34 #17Иначе бело имам, ама къде е бело А къде е кафеняк -------------------------------------------------------
edin_chovek
на 08.04.2022 в 20:48:31 #16Бий една вена и не му мисли
edin_chovek
на 08.04.2022 в 20:47:58 #15Кучев , ти ли си
Вече не моем ти запомня никовете
loko-pd
на 08.04.2022 в 20:46:20 #14Тройчо,двойчо колко пъти ще те клецаме.
angela-domuschieva
на 08.04.2022 в 20:41:49 #13Супер новина! Благодаря адашче а.к.а Д.Николова
georgi-petrov-VSNK7V8z
на 08.04.2022 в 20:33:29 #12Отлична новина,Домусчиев?!Следват още няколко яки опъвания докато ви изфръкнат разногледите очи!А после може да го махате Тройчо Шесторчев ,асо не си е сменил името междувременно?!
mad-max
на 08.04.2022 в 20:26:54 #11Бащата е.ба май.ката на тройчо, селския ка.пут мръсен
ple6iv_6paklov4ik
на 08.04.2022 в 20:25:16 #10sega
на 08.04.2022 в 20:24:28 #9Усещам как Плоския ще е Вашия Хубчев
imco1
на 08.04.2022 в 20:23:11 #8Стига сте плюли по Стойчо, не е той виновен. Пийте по 1-2 питиета и не се занимавайте...
pavel-ganchev
на 08.04.2022 в 20:18:04 #7СМПП!
1948asentseto
на 08.04.2022 в 20:15:30 #6Нееее, стига бе, вие тaшак ли си правите, как ще го изтърпим и до края на следващия сезон, та ние ще изпаднем!
Стойчо, остават ти седем мача(не виждам как ще отстраним Славия), иди си с мир след тях!
mavistchibota
на 08.04.2022 в 20:12:39 #5