Яник Вилдсхут и Хамза Чатакович, които отбелязаха първите си попадения с червената фланелка при загубата с 2:3 от Рома в четвъртък, си заслужиха титулярно място за двубоя с Черно море.

Двамата ще заемат позициите на Йоан Баи и Тибо Вион, съответно по лявото крило и в центъра на терена, твърди "Тема спорт". Двамата французи не се представиха добре срещу Рома и ще седнат на скамейката.

ЦСКА загуби от Рома с 2:3

ЦСКА беше на минути от подвига срещу Блекбърн, "червените" с две красиви попадения

Хамза Чатакович и Яник Вилдсхут бяха точни за "армейците"

Надеждите на Стойчо Младенов са, че след като Вилдсхут се отпуши, той ще бъде доста по-уверен и ефективен в завършващата фаза на играта.

Любопитно е, че Чатакович за последно бе титуляр именно срещу предсточщия съперник на "армейците", а именно - Черно море.