Болки в областта на адукторите е причината Георги Йомов да бъде заменен още на почивката на последната срещата с Рома, съобщава "Тема спорт".

ЦСКА загуби от Рома с 2:3

ЦСКА беше на минути от подвига срещу Блекбърн, "червените" с две красиви попадения

Хамза Чатакович и Яник Вилдсхут бяха точни за "армейците"

Фланговият футболист е усетил напрежение над бедрото в края на първата част, а на полувремето е било взето решение състоянието му да не бъде рискувано.

Това не е първият случай, в който родният национал изпитва подобни проблеми, но за радост те винаги са отшумявали в рамките на 1-2 дни.

Сега ситуацията е подобна, като със сигурност Йомов ще попадне в групата на ЦСКА за неделното домакинство на Черно море. Все още обаче не е сигурно дали ще се рискува с пувкането му като титуляр.