Наставникът на ЦСКА Стамен Белчев остана изключително щастлив от победата на своя тим над Лудогорец с 2:1.
"Победата е добра, без значение срещу кой отбор е постигната. Заслугата днес е изцяло на колектива и момчетата. Поздравявам ги за характера. Вижда се, че когато играем със самочувствие се получава. Мисля, че Лудогорец ни вкара от първото си положение. Беше много важно за нас да се върнем бързо в мача. Така се и получи", коментира Белчев.
"Първото полувреме беше равностойно. Моята идея беше да държим топката. Това е и силната страна на Лудогорец. Искахме да им противодействаме с техните силни страни. На моменти се получи, на моменти не, но в такива мачове важна е победата. Не съм гледал положението на Каранга, не искам да говоря празни приказки. По начина, по който реагира Каранга обаче, съм сигурен, че няма нарушение. Помислих си, че трябва да покаем характер", продължи той.
"Първенството е интересно. Всеки може да загуби от другия. Няма място за отпускане. Трябва да се подготвим за следващия мач, който също е сериозен - срещу Ботев. Има кой да замести Каранга. Ние не сме зависими от Каранга, виждате, че и днес успяхме да обърнем, въпреки червения картон", каза още Белчев.
Специалистът разкри също, че към него не е бил поставян ултиматум за определен брой точки в дербитата с Левски и Лудогорец.
"Не трябва да чакаме да дойде мач с Разград или Левски, за да се покажем. Трябва да показваме най-доброто си лице срещу всеки един съперник. Футболистите могат много. Не е имало ултиматум към мен. За мен беше важно да спечелим шест точки от мачовете срещу Левски и Лудогорец. Спечелихме само четири, но въпреки това ЦСКА го чака добро бъдеще."
"Когато останахме с човек по-малко си помислих, че искам в този мач и в този момент отборът да покаже характер и добро лице. Показаха го и заслужиха победата. Няма съмнения, че ЦСКА е много добър отбор, просто не всеки път ни се получава. Имаме една загуба от Лудогорец в София, но никой не ни е надиграл. Който ни подцени, ще съжалява. Не мислим още за Купата, нека свършат мачовете и тогава ще мислим за този сблъсък. Няма да имаме контрола в паузата, ще им дам малко почивка, имам предвид нещо".
Dartagnan
на 06.11.2017 в 09:37:40 #4Саши,понякога се държиш и "възпитано"но може още малко старание! Запомни от дяда си Дартанян- ЦСКА е ЦСКА, това пише в официалните книги, направено е всичко по закон, така, че, феновете на ФК" Баба Цола",колкото и да мъркате, нещата няма да се променят! И в аналите на българския футбол, пак ще пише ЦСКА. На много говеда им се иска ЦСКА да е умрял, ама не е. И няма намерение да мре ! И на всеки злостен бъбривец, отзад ще му слага по едно чепато тире!
09.09.16
на 06.11.2017 в 08:20:00 #3Цицика няма как да има бъдеще освен в задгробния живот, защото комунистическият тумор умря на 09.09.16
Govedo_2
на 05.11.2017 в 21:39:26 #2Sashi да ти туря малко(150-200) грама хъзи върху мръсните(ожарени)цици!
Старец
на 05.11.2017 в 21:11:50 #1Този път браво на Стамен. Направи нужните смени. Не като в предишни мачове да пази преднината и да я изтърва! А говедата да видят какво е публика и какво знчи да обичаш! Само, само ЦСКА!