Пресслужбата на ЦСКА е в трескава подготовка преди дербито с Левски другата седмица. На 7 април на стадион "Васил Левски" със сигурност ще присъства собственикът на "червените" Прамод Митал.

По тази причина служителите в Борисовата градина са се наели да изготвят специална програмка за срещата. Освен на български език брошурата ще бъде и на английски именно заради Митал.

От клуба обявиха, че за първи път от доста време за двубой с Левски ще има подобна програмка. "По принцип брошури има само за мачовете от евротурнирите, но този път решихме да направим и за вечното дерби с Левски", заявиха от ЦСКА.

Прамод Митал ще присъства за първи път на двубой на "армейците", откакто купи акциите на клуба през декември миналата година. Освен собственика на "армейците" се очаква на срещата да присъстват и още представители на фамилия Митал.