Още един мач за деня беше прекратен заради силния снеговалеж. След елитния сблъсък между Славия и Лудогорец, контролата между ЦСКА U19 и Вихрен (Сандански) завърши преждевременно - още на почивката, поради същата причина.

НА ЖИВО: Славия - Лудогорец продължава!

Битката започва от самото начало

Срещата се игра на комплекс "Царско село", а след първото полувреме, което завърши при резултат 1:1, двата тима решиха да преустановят провеждането на мача, пише cska.bg.

"Армейците" поведоха с гол на Божидар Чуканов, а гостите от Вихрен изравниха резултата. Треньорът на ЦСКА Ивайло Станев пусна в игра юношите, които не взеха участие или играха по-малко във вчерашната приятелска среща на дублиращия отбор срещу Оборище (Панагюрище).

ЦСКА U19 е лидер в Елитната юношеска група до 19 години. "Червените" започват пролетния дял от шампионата с гостуване на Славия на 4 март.

ЦСКА U19 - Вихрен (Сандански) 1:1 (прекратен на полувремето)

Състав на ЦСКА: Петър Л. Петров (в), Асен Георгиев, Никола Борисов (к), Георги Костов, Николай Георгиев, Марчело Тенев, Божидар Чуканов, Петър Д. Петров, Иван Митрев, Даниел Йорданов, Радослав Живков

Старши треньор: Ивайло Станев