При първата Кишада не успява да нанесе удар, навлизайки в рамките на наказателното поле.

Във втория случай пък Вандерсон се засуетява и кълбото му е отнето.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Доиграването на първото полувреме от вчерашния мач не впечатли малкото фенове по трибуните на националния стадион.

Атаки към двете врати имаше основно на старта на тази част, но малко по малко, въпреки далеч по-добрите атмосферни условия от вчерашните, те намаляха чувствително.

Лудогорец притежаваше инициативата, но пък "белите" демонстрираха добри умения при организирането на няколко поредни контраатаки.

При една от тях Димитров излезе в изгодна позиция, но завършващият му изстрел бе разочароващ.

100%-во положение за който и да било от двата тима нямаше, като няколко центрирания на Вандерсон изглеждаха затрашителни, но никой не успя да ги засече.

При една от атаките на разградчани Пауло излезе очи в очи с Петков, но ветеранът на символичните домакини спаси тима си, като дори понесе лек удар в рамото си, който обаче не му попречи да продължи битката на "Васил Левски".

45′

Почивка.

40′

Разбъркване в полето на Стоянов, при центриране от корнер.

Няколко поредни изстрела по посока на целта, които обаче така и не я поразяват.

Реферът сигнализира, че правилата срещу вратаря на символичните гости са били нарушени.

36′

Засада и на Моци, на отсрещния край от терена.

35′

Засада на Димитров.

33′

Пауло е изведен лице в лице с Петков.

Нападателят стреля, но с крака си нанася неволен удар в тялото на вратаря на Славия.

Петков се държи за рамото, но след намесата на лекарския екип на тима се изправя отново на крака.

32′

Пореден опит на "белите" да организират ация на скорост в полето на съперника.

До изстрел към вратата обаче така и не се стига.

25′

Силен шут на Кишада от близка дистанция!

Кълбото рикошира в тялото на бранител и излиза в ъглов удар.

23′

Пробив на скорост на Димитров.

Той преминава през по-голямата част от терена, но завършващият му изстрел е разочароващ.

21′

Удар и на Вандерсон от далечна дистанция.

Отново с подобна успеваемост.

20′

Поредица центрирания в полето на Славия.

Жоао Пауло все пак успява да отправи удар по посока вратата на Петков.

Изстрелът му обаче не е точен.

16′

Официално предупреждение за Вандерсон.

16′

Васев центрира в наказателното поле на Лудогорец.

Калоян Кръстев не успява да отиграе с глава кълбото по възможно най-добрия начин.

В крайна сметка начален удар, в полза на разградчани.

15′

Играта продължава със странично хвърляне в полза на Лудогорец.

14′

МАЧЪТ Е ПРЕКРАТЕН!

РЕШЕНИЕТО НА АРБИТЪРА БЕШЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, С ОГЛЕД АТМОСФЕРНИТЕ УСЛОВИЯ!

13′

Съдията привиква двамата треньори до себе си.

Причината е ясна - ще обсъждат дали мачът да не бъде спрян.

12′

Кешеру се опитва да изведе Кишада сам в полето на Петков.

Бранителите на Славия обаче действат навременно и спират акцията на съперника си.

9′

Петков отново е в центъра на събитията.

Вратарят си прави "поставка" от сняг, от която възнамерява да изпълни началния удар.

Арбитрите му обясняват, че подобно негово действие не би било коректно.

8′

Петков не изчака топката да му бъде дадена от децата зад вратата му, а се втурва да я гони извън пределите на игралното поле.

Реферът коригира действията на вратаря, в движение.

6′

Натиск на символичните домакини.

Натанаел обаче се намесва решително и предотвратява ситуация, при която двама състезатели в бели екипи можеха да се окажат сами срещу Владислав Стоянов.

5′

Корнер в полза на Славия.

Пластун чисти топката извън пределите на терена.

4′

Футболистите на Славия едва се различават на белия фон на Националния стадион "Васил Левски".

Фенове по трибуните почти няма.

Ако е възможно, те са дори по-малко от тези, в мача на Лудогорец с Монтана, състоял се отново на същото съоръжение.

3′

Не е ясно какво ще решат отговорните лица, ако снегът продължи да се изсипва върху терена.

Виждат се единствено очертанията на терена, но не и основните части от него.

2′

Мачът определено ще бъде труден.

Топката не се движи според очакванията, предвид сериозния снеговалеж в столицата.

1′

35.Георги Йомов 84.Марселиньо

Мачът между Славия и Лудогорец беше прекратен вчера, след само около 13 минути игра.

Причината - силният снеговалеж в столицата.

Снегът буквално покри всички очертания на Националния стадион "Васил Левски" и не позволи двубоят да бъде доигран.

Днес обаче битката продължава!

Валентин Чакъров: Славия - Лудогорец ще се доиграе утре

Славия - Лудогорец ще се доиграе утре

"Времето ни изненада, съжалявам"

Георги Дерменджиев: Нека видим дали въобще ще бъде почистен теренът за утре

Дерменджиев: Нека видим дали въобще ще бъде почистен теренът за утре

"Собствениците ни ще решат какви ще са промените в програмата ни"

Владимир Иванов: Ще видим утре как ще изглежда стадионът...

"Ще се съобразим с наредбата"

Преди началото:

За трети път в рамките на една седмица Лудогорец излиза на Националния стадион "Васил Левски". Този път обаче в двубой от първенството срещу Славия.

Грешната стъпка на Левски в Благоевград дава възможност на "орлите" да увеличат преднината си на върха в класирането на 10 точки.

Много яка крачка назад за Лудогорец

Лудогорец загуби на терена, което не е никаква трагедия, още по-малко национална

Жоао Пауло и Клаудиу Кешеру ще започнат от първата минута.

Славия подписа с трима нови

Три "бели" договора подписани на "Овча купел" наведнъж

Нападател и двама защитници започват с клуба

Славия няма проблеми с контузени и наказани футболисти.

Старши треньорът Владимир Иванов до последно ще умува дали да пусне в мача Сердер Сердеров. Руснакът беше една от звездите на отбора през есента, но пропусна голяма част от подготовката.

В предни позиции стартира Ивайло Димитров, а много се очаква и от младока Георги Йомов, който обаче е резерва.

Главен съдия на срещата е Стефан Апостолов от Симитли, с помощници Илиян Капарашев и Пламен Хинков. Допълнителни асистент рефери са Наделчо Гаджалов и Мустафа Шефкет.

Делегат на БФС е Валентин Чакъров, а съдийски наблюдател е Петър Петров.