ЦСКА завърши наравно 1:1 със Сливнишки герой в приятелски мач, който се игра в Сливница. „Червените" спазиха традицията и играха контрола през седмицата, като основната цел на проверката бе да се види състоянието на поредните играчи, които карат проби при Стойчо Младенов.

Един от тях - Мамади Сидибе, който има сериозен опит в английския футбол, донесе равенството в двубоя с гол в края на първото полувреме. Високият нападател се възползва от отлично подаване на Иво Райков и с плътен диагонален удар прати топката в мрежата на съперника. Преди това третодивизионният Сливнишки герой бе открил резултата с гол на Николай Иванов.

Иначе в стартовия състав на ЦСКА, освен Сидибе, започна и Саша Бакарич, който също ще очаква тежката дума на Младенов. Британецът Брайън Хауърд, който вече подписа за 1 година, също игра от първата минута на срещата.

След почивката Младенов направи доста промени в състава, като пусна и значителен брой юноши. До нови голове в Сливница обаче не се стигна.

Любопитен факт споходи двубоя. По предварителна уговорка, срещата трябваше да започне в 18:00 часа, но първият съдийски сигнал бе даден половин час по-късно. Причината - закъснение на съдийската бригада.

ЦСКА - Сливнишки герой 1:1

0:1 Н. Иванов (28')

1:1 Сидибе (44')

ЦСКА: Стоян Колев (к) (46' - М'Боли); Саша Бакарич, Тони Стоичков, Иво Райков (69' - Ботев), Христо Мартински (46' - Юлиянов), Браян Хауърд, Петър Витанов (46' - Янков), Димитър Маймунков (46' - Божилов), Омар Косоко (46' - Долапчиев); Рангел Абушев (46' - Александров), Мамади Сидибе.