Юношите на ЦСКА, родени през 2004 година, победиха Локомотив (Пд) с 4:1 в двубой от XXIX кръг на Елитната група до 15 години, който се игра на базата в Панчарево.

Гостите поведоха в 15-та минута, а секунди по-късно Георги Чорбаджийски възстанови равенството. В 47-та Александър Георгиев изведе "червените" напред в резултата след асистенция на Павел Жабов отдясно.

Жабов вкара третия гол за ЦСКА четири по-късно, а в 63-та минута капитанът Йоан Лозанов оформи крайното 4:1.

Само чудо би пратило титлата в Борисовата градина

Статистиката не дава големи шансове на "армейците"

На 1 юни ще се играе последният кръг от първенството. ЦСКА гостува на Септември, на базата в Герман, от 13:00 часа.

Стартов състав: Иван Маринов (в), Виктор Атанасов, Росен Маринов, Валентин Ситнилски, Теодор Иванов, Кирил Великов, Йоан Лозанов (к), Георги Чорбаджийски, Ясен Цеков, Иван Аврамов, Павел Жабов

Резерви: Константин Касабоков, Георги Шаламанов, Габриел Александров, Николай Няголов, Васил Найденов, Ясен Спиров, Юлиан Илиев, Александър Георгиев

Треньори: Атанас Борносузов и Валентин Колев

ЦСКА с надъхващо видео преди големия мач!

"Заедно, въпреки всичко! Очакваме ви у дома!"