Феновете на ЦСКА от Сектор "Г" написаха обръщение към "червена" България преди мача с Левски. Те използваха за трибуна страницата си във "Фейсбук" "Трибуна Сектор Г".
Ето какво пише там (без редакторска намеса):
"Приятели, тънката червена линия вече е ясно очертана. След вчера стана кристално ясно - от едната страна сме ние, Ицо, Димитър Бербатов, Мартин Петров и цялата нормалност в българския футбол. От другата - подуенската тиня, Перуката, Киро Гела, неизтрезня... така де, неостаряващият Христо Крушарски и цялата останала гнусна шлака заедно с нейните слуги, послушковци и подизпълнители.
Ако все още изпитвате някакви колебания какво да правите в неделя следобед, то е време да направите спешен анализ на вътрешното си състояние, представяйки си наглата подуенска паплач, живееща години наред с парите на данъкоплатеца и спуснати от държавата една върволица "спонсори". Помислете само за този бизнес феномен и безспорен финансов прецедент в световен мащаб - един след друг и през глава наглед нормални и работещи компании да наливат пари в на практика фалирало дружество. Помислете и за отношението към нас през последните години. Помислете си хубаво.
Срещу "най-успешния" хасковски треньор и неговия катун от мастурбиращи недоразумения нашата армия ще бъде поведена от един човек, който в последните си срещи с тях им докара силни психологически смущения, прераснали в прогресиращ Стокхолмски синдром. Както неведнъж сме казвали - "на Стойчо ще стоите само на к**а, където винаги ви е слагал." Било е и ще бъде отново.
Очакваме и подобаващо представяне от съдиите в неделя. Видяхме вече за последните два мача на синьото отборче, че инструкциите са усвоени правилно и без значение от ВАР, глина, кирпич или какъвто и да е друг строителен материал, дузпа срещу тях ще се отсъжда само при предумишлено убийство на терена. Още повече след като снощи и клубът ни заяви ясно, че стои зад промяната, сме готови за предстоящите свинщини в името на подуенската справедливост и просперитет.
Единственият начин да отвърнем на всичко това е да демонстрираме отново нашата сила. Тази сила, която се проявява само когато сме заедно, много и в името на ЦСКА.
Не чакайте последния момент. Не отлагайте. Не се колебайте.
26.09.
ЦСКА ИЛИ УМРИ!".
chubtireaka
на 21.09.2021 в 14:46:36 #12user avatar 29847 Следвай Forrest Gump Прав си, и ВАР няма да разгледа 5 дузпи, а от тук насетне може да се изкарвате и мъченици, че подкрепихте Митьо Фибата и полковника
А той пък днес ви написа с ТИРЕ, явно помни едни декларации на сектор Г преди години. Ама то вашето мнение се мени през час, така че няма проблем
bernal
на 21.09.2021 в 14:45:40 #11БОЖЕ Боже колко много синьо зелена гелосана мъка има на този свят Боже!!!
edi-spasov
на 21.09.2021 в 14:44:01 #10Не е лесно да си от Микре селяни 45 години живяхте на гърба на държават
mad-max
на 21.09.2021 в 14:43:40 #9Цфка или умри!
Цфка умре отдавна, ловешкия плейбой я утепа с правата лопата
zelena-disciplina
на 21.09.2021 в 14:39:30 #8Все пак това е клубния сайт на цицекс етрополе
.Тук се лее само оранжева пропаганда
Ако някоя друга агитка напише нещо такова,ачку тъпуту едва ли ще го публикува,но за наркоманската пасмина на дришка няма ядове,нали дришка плаща
chubtireaka
на 21.09.2021 в 14:39:14 #7cvetomirmagnitski
на 21.09.2021 в 14:37:41 #6Прекалено тактично са описани подуенци, направо на комплименти избива
bernal
на 21.09.2021 в 14:36:02 #5zelena-disciplina
на 21.09.2021 в 14:31:04 #4Тая снимка на японското знаме ли е
Япония ли ше припознават сега тия селяци
zelena-disciplina
на 21.09.2021 в 14:29:36 #3Пак рев,завери,оправдания и конспирации от селяните в оранжево
kanchu
на 21.09.2021 в 14:27:54 #2"на Стойчо ще стоите само на к**а, където винаги ви е слагал." .............................. И аз това им разправям........
orindg_prips
на 21.09.2021 в 14:25:15 #1БФС ви е проблема че ви вкара по ония начин в А група гнусното гмо, държавата ви строи стадион и тя ви е виновна ебаси пробитите наркомани!