Феновете на ЦСКА от Сектор "Г" написаха обръщение към "червена" България преди мача с Левски. Те използваха за трибуна страницата си във "Фейсбук" "Трибуна Сектор Г".
Ето какво пише там (без редакторска намеса):
"Приятели, тънката червена линия вече е ясно очертана. След вчера стана кристално ясно - от едната страна сме ние, Ицо, Димитър Бербатов, Мартин Петров и цялата нормалност в българския футбол. От другата - подуенската тиня, Перуката, Киро Гела, неизтрезня... така де, неостаряващият Христо Крушарски и цялата останала гнусна шлака заедно с нейните слуги, послушковци и подизпълнители.
Ако все още изпитвате някакви колебания какво да правите в неделя следобед, то е време да направите спешен анализ на вътрешното си състояние, представяйки си наглата подуенска паплач, живееща години наред с парите на данъкоплатеца и спуснати от държавата една върволица "спонсори". Помислете само за този бизнес феномен и безспорен финансов прецедент в световен мащаб - един след друг и през глава наглед нормални и работещи компании да наливат пари в на практика фалирало дружество. Помислете и за отношението към нас през последните години. Помислете си хубаво.
Срещу "най-успешния" хасковски треньор и неговия катун от мастурбиращи недоразумения нашата армия ще бъде поведена от един човек, който в последните си срещи с тях им докара силни психологически смущения, прераснали в прогресиращ Стокхолмски синдром. Както неведнъж сме казвали - "на Стойчо ще стоите само на к**а, където винаги ви е слагал." Било е и ще бъде отново.
Очакваме и подобаващо представяне от съдиите в неделя. Видяхме вече за последните два мача на синьото отборче, че инструкциите са усвоени правилно и без значение от ВАР, глина, кирпич или какъвто и да е друг строителен материал, дузпа срещу тях ще се отсъжда само при предумишлено убийство на терена. Още повече след като снощи и клубът ни заяви ясно, че стои зад промяната, сме готови за предстоящите свинщини в името на подуенската справедливост и просперитет.
Единственият начин да отвърнем на всичко това е да демонстрираме отново нашата сила. Тази сила, която се проявява само когато сме заедно, много и в името на ЦСКА.
Не чакайте последния момент. Не отлагайте. Не се колебайте.
26.09.
ЦСКА ИЛИ УМРИ!".
chubtireaka
на 21.09.2021 в 17:04:15 #52user avatar 64402 Следвай CSKA Sf на 21.09.2021 в 19:28:24 #91 Чуби, отивай да мастурбираш , че Здравко шТе превари! Иначе, всичко под 5 гола във вратата на Леца-разпоретината в неделя, ще е излагация. Стойчо ще ви се от*бе за времето в което "му липсвахте". Чуби, и ти и другите телета, купувайте повече вазелин, че поне да не кървите много, да не цапате ... Смешници! ----------------- Ти ли си писал декларацията, мозъчните ти гънки на там клонят
Бегай в Сектор Гей, жалко че го няма Дучето Свинята да врещи "Говедата ви е.баха, знамената ви вземаха"
ChernotoVlechugo
на 21.09.2021 в 16:41:10 #51user avatar 573 СЛЕДВАЙ SS LEVSKI на 21.09.2021 в 18:05:42#52 Ловчанлии да употребяват думата "свинщина" като се надяват да си върнат старата слава безценно!!! SiniaSvinio Lefski Дечко, вас навсякъде ви посрещаха с "Лесни свине, свине, свине"
ChernotoVlechugo
на 21.09.2021 в 16:38:39 #50Не си спомням точно на коя победа на Стойчо четвъртата или петата подуенци вкараха гол. Но след него дадоха публиката им и един така се израдва, все едно е родил таралеж, нищо, че пак паднаха с 3 на 1
ChernotoVlechugo
на 21.09.2021 в 16:33:40 #49Много добра декларация!
Границите са ясно начартани!
CSKA Sf
на 21.09.2021 в 16:28:24 #48Чуби, отивай да мастурбираш , че Здравко шТе превари! Иначе, всичко под 5 гола във вратата на Леца-разпоретината в неделя, ще е излагация. Стойчо ще ви се от*бе за времето в което "му липсвахте". Чуби, и ти и другите телета, купувайте повече вазелин, че поне да не кървите много, да не цапате ... Смешници!
Mr.Jack
на 21.09.2021 в 16:12:36 #47Нищо ново под слънцето, декларацийката е издържана във вечната ловешка класика на "мазната гелосана мастия"!
Живи и здрави бъдете, заложихте опорките за евентуален неуспех и сега остава само лекичко да ги подклаждате,че ако стане някой сакатлък да няма пак рязане на греди и копаене на гробове.
Няма лошо, щом ви е толкова важно!
Обаче пък сериозно се разминава с мита за несломимият армейски дух.
emidobre
на 21.09.2021 в 16:08:17 #46A вие викате, че Ачката им сипвал, глупости е така се прави
!!!
САМО ЦСКА
!!!
cska_bg_army
на 21.09.2021 в 16:05:17 #45Кратко,точно и ясно! От едната страна нормалноста и световния авторитет,а от другата пияните чичковци на ДС, даже днес и генерала вълков нещо плямпа... Има и нормални левскари,които искат да мръднем от батака,но им казвам,че са малцинство сред тъпи говеда...
orindg_prips
на 21.09.2021 в 16:01:18 #44Единственото „пречистване”, което ще се случи, ще бъде от феновете, обичащи само успехите. Виртуални герои, вдигащи сега виртуални бунтове и революции, но неспособни на нищо в реалността.... Добре казано от свои за свои
german
на 21.09.2021 в 15:56:53 #43асене, още от сега си резервирай билет, щото свършват бързо
само ескадрон Бялка вече изкупихме 500+
nikolay-nikolay
на 21.09.2021 в 15:54:05 #42Да говориш за подпиране от Съдия след мача на Армията със Славия е най-меко казано нагло. Като говорим за подпиране отбор, не помня за Левски да се правило ново първенство. Колко титли и купи има последните 12 години Левски, като е толкова подкрепян и спонсориран, идвал ли е някой с хеликоптер да му открива трибуна, давана ли са държавни поръчки за направа на автомобили на собственика на клуба? Нищо не писахте за посещаемостта на мачове на двата отбора...
atseto1
на 21.09.2021 в 15:53:15 #41Националния*
atseto1
на 21.09.2021 в 15:53:07 #40Герман, Националният стадион на Албания ще го разгледаме на живо, когато отидем с ЦСКА в Тирана на финала на Лигата на конференциите през месец май
orindg_prips
на 21.09.2021 в 15:52:03 #39Боооби Михайлов президен президент, никой освен ребрандираните ловчанлии не подкрепя предатели!
chubtireaka
на 21.09.2021 в 15:50:25 #38Cska sf тебе тая декларация ли те кефи повече или тая с лайнарщината и свинщината от миналата година. Духай на Високия и гълтай
chubtireaka
на 21.09.2021 в 15:48:24 #37Bernal, и аз това написах - на собственика ни трябваше да се отчита. Явно е трябвало още няколко чекмеджета за наш стадион
Иначе в Албания и Македония имат само по 1 стадион, в Сърбия също има бая ниви... Явно футболът не е приоритет. Виж, турците са друга работа, а едно време ни дишаха прахта. Сега вече купуват световни звезди, но и те тръгнаха с хубави стадиони първо
CSKA Sf
на 21.09.2021 в 15:45:31 #36Аааааа и още: Телетааааа, тука ли сте още бе ВМДЕпедалска, ...да не забравите да поздравите зелените Еуглени за феноменалния им мач със Славия! ДебиилизачитенагъзовеДеееба!
CSKA Sf
на 21.09.2021 в 15:43:07 #35Телетааааа, ду'ате ли на пияндето-ишшшшшиаззз мокета,а? Ду'ате!
CSKA Sf
на 21.09.2021 в 15:41:21 #34Малииий, телетааааа, що мучите толкоз? Страх ли ви е? Не е ли истина, че последните 2 мача съдиите свирят яко за вас? Всички ви намразиха, даже и някогашната ви сестра по професия - Доко Пд! Смятай колко сте нагли... Но вие си знаете: ... Прокоба! К'о да се пра'и...!?
german
на 21.09.2021 в 15:41:13 #33...и в БЮРМ-ата е същата картинка