Футболистите на ЦСКА получиха 4 дни почивка от треньора Саша Илич след победата с 1:0 над Спартак (Варна) в събота. Голяма част от чужденците ще използват началото на паузата за националните отбори, за да се приберат до своите родини, като армейците подновяват занимания в четвъртък.

Бусато бие по "сухи" мрежи легенди на ЦСКА

Бразилският страж "заключи" вратата си

По време на прекъсваненто на шампионата тимът ще изиграе една контрола - гостуване на Спортист в Своге в неделя. Началният час предстои да се уточни. На разположение на сръбския треньор няма да бъдат шестима футболисти, които са ангажирани с националните си отбори.

Селекционерът на България Младен Кръстаич повика Христиан Петров и Станислав Шопов. Дюкенс Назон ще защитава цветовете на Хаити, Енес Махмутович - на Люксембург, Жирар Шагоян - на Армения, а Амос Юга - на Централно-африканската република.