Двама са футболистите на ЦСКА, които записаха пълен актив от минути на терена в първите 8 мача на отбора за първенство през сезона. Става въпрос за капитана Валентин Антов и за вратаря Густаво Бусато. Треньорът на "червените" Стамен Белчев е разчитал на тях от началото до края на срещите.

Бразилецът Бусато получи 11 гола за 720 минути на терена. Записа една "суха" мрежа - при победата с 1:0 над Славия на стадион "Българска армия". Спаси дузпа при равенството 1:1 с Черно море на "Тича", но след това му вкараха от бялата точка във Велико Търново - при 2:2 с Етър.

Със 720 минути е и централният защитник Антов. Юношата на ЦСКА вкара гол на ФК ЦСКА 1948 още в първия кръг. В тези 8 мача се отличи и с една асистенция. Той е човекът с най-много жълти картони при "червените" преди 9-ия кръг, има 3 официални предупреждения.