Румънската футболна федерация не уважи искането на ЦСКА да задържи национала Флорентин Петре за междинния кръг в "А" група на 21 март.
Тогава "червените" гостуват на Спартак (Вн) и Стойчо Младенов искаше да разчита на Петре на всяка цена. Халфът трябва да се яви на лагер-сбор на представителния тим на северната ни съседка заради квалификацията с Холандия на 24 март (събота) четири дни преди срещата.
Ръководството на ЦСКА няма как да спре Петре, тъй като датата е обявена официално от УЕФА. Ако от "Армията" не позволят на румънеца да се присъедини към националния си отбор, клубът подлежи на санкция.
"Няма какво да направим, правилата са точни и ясни. Имаме само един национал и няма за какво да искаме отлагане на срещата със Спартак (Вн)", заявиха от ръководството на "армейците".
Румънците не пуснаха Петре за мача със Спартак (Вн)
16.03.2007 22:41:03
Източник: Антон Узунов
svetoslavt
на 18.03.2007 в 16:28:27 #14Щом за мачая със спартак сте опрели до Петре,как ли ви треперят мартинките(от Спартак)
VENKOcska
на 18.03.2007 в 06:21:55 #13redhamd zdravei!
legendkiller
на 17.03.2007 в 22:34:12 #12Обаче скии как с фулмастер му е нарисуван номера на анцуга
Фешън 
abc
на 17.03.2007 в 18:51:34 #11И на теб честито, Отче! http://www.youtube.com/watch?v=3PimXSmE_TY

Бекон
на 17.03.2007 в 11:47:24 #10ДЯКОНА, да си жив и здрав да празнуваш и 50-годишнината на това събитие
Друго до тогава няма да има

aiag
на 17.03.2007 в 10:24:44 #9на новия ви паляк ще му честитим в неделя-ОФИЦИАЛНОТО 3то МЯСТО

aiag
на 17.03.2007 в 10:22:25 #8колко жалко е да си прасе
V_Vaart
на 17.03.2007 в 09:44:47 #7Наско Мафиозо е намерил връзки и там
веселяк
на 17.03.2007 в 06:20:59 #6....ПОНЕ МЕСЕЦ.

веселяк
на 17.03.2007 в 06:20:29 #5ПЕТРЕ Е НАЙ-КАЧЕСТВЕНИЯ ФУТБОЛИСТ В НАЩО МИЖАВО ПЪРВЕНСТВО
...АКО РОНАЛДИНЬО ВКАРА ТАКЪВ ГОЛ ДЕТО ПЕТРЕ ВКАРА НА ЛОКО ПД,ЩЕ ГО ВЪРТЯТ ПО ВСИЧКИ ТВ-та В ЕВРОПА ПОНИ МЕСЕЦ.

redhand
на 17.03.2007 в 04:35:28 #4Оп!Е много.
redhand
на 17.03.2007 в 04:34:22 #3Тоя долу емного умен човек!
BluePacific
на 17.03.2007 в 00:47:27 #2С него или без-пак ще паднете-лаинари Режете гредите,а после и главите на управата( Глупи) Догодина в Б-група-Честито,предварително
веселяк
на 16.03.2007 в 22:41:54 #1УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ
