Пресконференцията на ЦСКА за построяването на новия стадион намери сериозен отзвук не само у нас, но и в чужбина. Предстоящата мащабна реконструкция на "Българска армия" обиколи значими сайтове в Западна Европа. И намери специално място в английската медия "The Stadium Business".
Тя отбелязва, че идея за нов стадион има от почти две десетилетия, като през годините са излизали наяве редица проекти за съоръжения с капацитет от 15 000 до 30 000 места, но те по една или друга причина не са били осъществени. Сайтът пише още, че реконструираният стадион ще има модерна визия, съобразена с околната среда около парк Борисова градина.
Новината е отразена и на Балканите, а в Сърбия отбелязват, че "ще изчезне легендарен стадион, за да се появи такъв красавец".
Както е известно, строежът ще глътне около 90 милиона лева. Новото съоръжение ще бъде с капацитет 16 хиляди седящи места, пише "Тема Спорт".
lucky13
на 27.04.2023 в 22:07:54 #82Меча Дзурла, я излез от храста и сподели на кой гръцки остров си разлял виме, и каква точно е причината да не носиш сутиен?
lucky13
на 27.04.2023 в 21:48:19 #81k-sw-1914, точно ти ми трябваше! Като стара форумна клюкарка, добре информирана и знаейки всичко за всички, не мислиш ли че Мечата Дзурла е всъщност Бай Ибан?
Този неподправен дебилизъм и вродена тъпота няма как да се прикрият! Особено без сутиен ...
zahari-georgiev-9MtWWtTU
на 27.04.2023 в 21:42:37 #80Кос,пусни си още някой епизод от"под прикритие"и се маскирай кат Мартин,дори жена ти няма те забележи
lucky13
на 27.04.2023 в 21:26:51 #79Вила могат ли да думнат Манчо в неделя?
zahari-georgiev-9MtWWtTU
на 27.04.2023 в 21:26:20 #78За равния познах,на под2;5 ми избяга
grizzlybear1948
на 27.04.2023 в 21:21:27 #77Тия само куци коне. Паната да ме извинява.
lucky13
на 27.04.2023 в 21:09:03 #76Да, четворка! Петият гол е отменен. Надявах се Тотенхям да бият, ама и равен не е зле.
lucky13
на 27.04.2023 в 21:06:02 #75Нюкясъл думнаха петара. Не ги гледам, но следях резултата. То верно че Евертън са много зле този сезон, ама Нюкясъл направиха стабилен отбор.
grizzlybear1948
на 27.04.2023 в 21:05:42 #74Май ще се бачка в понеделник
:
grizzlybear1948
на 27.04.2023 в 21:04:11 #73Аз питах рулз, и сложих веднага
Ама много куци коне в тоя тотнъм.
grizzlybear1948
на 27.04.2023 в 20:59:30 #72Къв тип е брат, аз го бях сложил ти като писа
grizzlybear1948
на 27.04.2023 в 20:58:04 #71Тоя рашфорд да спука гума дано
bobi_raf
на 27.04.2023 в 20:57:15 #70Още 1 и корейко ще излезе от шитлиста
grizzlybear1948
на 27.04.2023 в 20:57:09 #69Тити, аз като сложих беше 11 сега е 4/1
lucky13
на 27.04.2023 в 20:56:35 #68Точно заспивах, ама испанския коментатор така ревна.
Пет минути.
grizzlybear1948
на 27.04.2023 в 20:54:56 #67Така, така. Сега още един и избих надницата за понеделник
lucky13
на 27.04.2023 в 20:50:01 #66Тоя с мечата дзурла да не е Бай Ибан?
Същият неподправен дeбилизъм, еднакво тъпи и неадекватни въпроси ...
lucky13
на 27.04.2023 в 20:47:29 #65Не Титак, твоите хора с Тотенхяма!
lucky13
на 27.04.2023 в 20:45:02 #64Много слабо отборче!
Всъщност и двата!
bobi_raf
на 27.04.2023 в 20:41:35 #63Цел мач. Ега избухне, деби сомурая от али експрес