Главният селекционер на ЦСКА призна, че официалното обявяване на сделката по продажбата на ПФК ЦСКА АД на индийския бизнесмен Прамод Митал ще бъде утре. "В момента се работи по всичко, което се изисква, за да бъдат нещата по сделката както трябва. Условията в ЦСКА и досега бяха добри, надявам се занапред да станат още по-добри", каза още треньор номер 1 на България за 20-и век.
Тази сутрин пък всички футболисти на "армейците" подписаха декларации, че Васил Божков няма задължения към тях в сградата на "НОВЕ Холдинг" тази сутрин. Новината бе потвърдена и от няколко от играчите на "армейците" пред Топспорт.бг, които споделиха, че старите им договори остават в сила и при същите условия, които са били заложени и при старото ръководство на клуба. На срещата присъстваха и представител на новия собственик Митал, както и нотариус.
"Поводът за посещението ни на офиса на "НОВЕ Холдинг" е да подпишем декларации, че клубът не ни дължи средства към този момент. Бъдещето на клуба не е дискутирано", каза пред медиите старши треньорът на "армейците" Пламен Марков, но отказа да коментира информацията, че вече се е срещал с индиеца Митал.
"Не желая да коментирам с кого съм се виждал", каза бившият селекционера на националния отбор.
Както е известно, индийският бизнесмен закупи клуба от Васил Божков, като прехвърлянето на контролния пакет акции е станало вчера в Лондон, което бе потвърдено за Топспорт.бг от два независими един от друг източника.
В същото време пък председателят на Надзорния съвет на 30-кратните шампиони Стефан Орманджиев е събрал нещата от офиса си на стадион "Българска армия" и си е тръгна, съобщи радио "Гонг". По този начин бившият международен рефер негласно потвърди, че няма да остане в клуба след смяната на собствеността. Заместник на Орманджиев ще бъде бившият вицепремиер Александър Томов, който е много близък до Митал.
Пламен Марков твърдо остава в ЦСКА поне до 30 юни 2007 година. Очаква се в спортно-техническото ръководство на "армейците" да влезе Стойчо Младенов.
След смяната на властта на "Армията" в клуба ще бъде назначен спортно-технически директор. Този пост най-вероятно ще бъде заеман от легендата Димитър Пенев, който сега отговаря за селекцията на "червените". Близки до новия собственик споделиха, че в ЦСКА най-вероятно ще дойде и Христо Бонев.
УмеренЦСКА
на 04.12.2006 в 19:19:55 #402Ей, NASKO SIRAKOVx4, днес цял ден я дъвчиш тая тема, която няма нищо общо със съвременните проблеми! Триста пъти копираш едни и същи списъци и чакаш цесекарите да се заядат! Аре стига, през 1944 година всички български любители на футбола се радваха на успеха на националите (който за съжаление беше пръв и последен) и през ум не им минаваше да делят националите на левскари и цесекари! Туй, дето го пишеш, разни мозъкопромивачи го направиха между журналетата, за да насъскват хората едни срещу други ПО ЦВЯТ! Беж от тук!
хи-хи
на 04.12.2006 в 19:16:46 #401е, и?! кви 7 играчи, кви 5 лева?!?............. 5.Барселона 1: Стоичков- 6 ГОЛА, 1 АСИСТЕНЦИЯ

NASKO SIRAKOVx4
на 04.12.2006 в 19:14:32 #400СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ НА БЪЛГАРСКИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР ПРИ НАЙ-ГОЛЕМИЯТ УСПЕХ НА РОДНИЯ НИ ФУТБОЛ НА СВЕТОВНОТО В САщ 94 1.Левски 7 състезатели: Сираков, Кременлиев, Цветанов, Боримиров, Илиев, Янков, Николов- 2 ГОЛА 4 АСИСТЕНЦИИ 2.Хамбургер 2 състезатели: Лечков, Хубчев- 2 ГОЛА 3.Мюлуз 2: Михайлов, Георгиев 4.Спортинг 2: Балъков, Йорданов- 2 АСИСТЕНЦИИ 5.Барселона 1: Стоичков- 6 ГОЛА, 1 АСИСТЕНЦИЯ 6.Порто 1:Костадинов- 1 АСИСТЕНЦИЯ 7.Бетис 2: Киряков, Иванов- 1 АСИСТЕНЦИЯ 8.Албасете 1: Андонов 9.Аарау 1: Александров 10.Ипсуич 1: Генчев 11. Михтарски и Йотов
УмеренЦСКА
на 04.12.2006 в 19:13:52 #399С изказването си, цитирано по пресата Патков се нареди на първо място за конкурса "Златната тиква"! Па нещо казал за "деветдесетте години", комсомолският секретар: "Мрачните у нас времена на 90-те години вече са безвъзвратно отминали", каза Батков. Деветдесетте години, по едно от възможните тълкувания е периодът между 1990 и 2000 година, т.е. включително и времето на М-тел висшата лига, която наистина няма да се върне вече! С тия си приказки Патков става за смях не само на кокошките, но и на патките...
loko-pd
на 04.12.2006 в 19:12:40 #398Umen
на 04.12.2006 в 19:06:58 #397Пичове, собственик на Баник не е Прамод, а брат му, и не е собственик, а спонсор , и Баник не е изпадал, а е ставал шампион...
GONZOFOF
на 04.12.2006 в 18:56:14 #396Ми тоя БАТКОВ вместо,да прави характеристики що не си гледа утре поредния ЕВРОРЕКОРД.
4oKuTo
на 04.12.2006 в 18:47:52 #395The Skulls Регистриран на: 18.04.2006, 20:22 Кой го слуша този кретен бай ти Ганя
Едно е Баник,друго е ЦСКА
Дано дава пари тоя индиец...Тва,че го купува за пране на пари за мен не е вярно,тъй като той е доста по-сериозен от нашите бизнесмени и си е опекъл отдавна работата в това отношение 
NASKO SIRAKOVx4
на 04.12.2006 в 18:41:06 #394СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ НА БЪЛГАРСКИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР ПРИ НАЙ-ГОЛЕМИЯТ УСПЕХ НА РОДНИЯ НИ ФУТБОЛ НА СВЕТОВНОТО В САщ 94 1.Левски 7 състезатели: Сираков, Кременлиев, Цветанов, Боримиров, Илиев, Янков, Николов- 2 ГОЛА 4 АСИСТЕНЦИИ 2.Хамбургер 2 състезатели: Лечков, Хубчев- 2 ГОЛА 3.Мюлуз 2: Михайлов, Георгиев 4.Спортинг 2: Балъков, Йорданов- 2 АСИСТЕНЦИИ 5.Барселона 1: Стоичков- 6 ГОЛА, 1 АСИСТЕНЦИЯ 6.Порто 1:Костадинов- 1 АСИСТЕНЦИЯ 7.Бетис 2: Киряков, Иванов- 1 АСИСТЕНЦИЯ 8.Албасете 1: Андонов 9.Аарау 1: Александров 10.Ипсуич 1: Генчев 11. Михтарски и Йотов
Mossad
на 04.12.2006 в 18:38:31 #393> Браво Браво!! Добра статистика!!!
NASKO SIRAKOVx4
на 04.12.2006 в 18:38:02 #392СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ НА БЪЛГАРСКИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР ПРИ НАЙ-ГОЛЕМИЯТ УСПЕХ НА РОДНИЯ НИ ФУТБОЛ НА СВЕТОВНОТО В САщ 94 1.Левски 7 състезатели: Сираков, Кременлиев, Цветанов, Боримиров, Илиев, Янков, Николов- 2 ГОЛА 4 АСИСТЕНЦИИ 2.Хамбургер 2 състезатели: Лечков, Хубчев- 2 ГОЛА 3.Мюлуз 2: Михайлов, Георгиев 4.Спортинг 2: Балъков, Йорданов- 2 АСИСТЕНЦИИ 5.Барселона 1: Стоичков- 6 ГОЛА, 1 АСИСТЕНЦИЯ 6.Порто 1:Костадинов- 1 АСИСТЕНЦИЯ 7.Бетис 2: Киряков, Иванов- 1 АСИСТЕНЦИЯ 8.Албасете 1: Андонов 9.Аарау 1: Александров 10.Ипсуич 1: Генчев 11. Михтарски и Йотов
4oKuTo
на 04.12.2006 в 18:37:23 #391Кво ни интересува нас Баник Острава
И то с 15 сезона назад 
Mossad
на 04.12.2006 в 18:36:22 #390ferrari
на 04.12.2006 в 18:27:02 #389колко ми е гот.от тук нататък говедата ще ядат много пердах.
perukataа
на 04.12.2006 в 18:22:36 #388говедца божков си търси нов отбор ,стисками ви палци
levski1914sofia
на 04.12.2006 в 18:20:03 #387А честито.Чорбаспор си имал нов собственик "Примат Мангал"(Циганска маймуна).Чорбетата вече са ПРИМАТИТЕ
ferrari
на 04.12.2006 в 18:15:32 #386абе вие с волейбола що не идете другаде ми само задръствате форума???
beer_sex_and_cska
на 04.12.2006 в 18:12:49 #385това са глупости аз съм фен на футбола и волейбола вярно е че волейболистите са средностатистически по-интелигентни,но това не бих казал че важи и за феновете простака си е простак и това е ....няма футбол няма волейбол
jordas
на 04.12.2006 в 18:01:02 #384факт , затова и бъдещето на българия в колективните спортове е свързано с волейбола , футбола ни ще е в миманса още много дълго , говоря за национаните отбори мъже, младежи , направете паралел между стоичков и марто стоев , все дно да сравняваш магистър с първолак , марто стоев е завършил английската гимназия в софия а стоичков сигурно някой техникум по дървообработване
, и при самите играчи положението е сходно , сравнете пламен константинов на който брат му е оперен певец един от най известните в света с валери божинов на който изгората му е фолк дива , а и като световно ниво волейболистите са много пред футболните ни играчи , въпреки че на футбола се обръща много повече внимание !! аз съм за това волейбола да стане спорт номер едно в българия и да се влеят много средства в него , като база и така нататъка , защото в момента залите в които играят отборите са строени за партийни конгреси не за спортни съоражения
) , не се опитвам да противопоставям футбола на волейбола , но в момента той трябва да ни е приоритет
ZireX
на 04.12.2006 в 17:50:07 #383Хахаха...наистина!Волейболистите са в пъти по-умни и интелигентни от футболните фенове