Главният селекционер на ЦСКА призна, че официалното обявяване на сделката по продажбата на ПФК ЦСКА АД на индийския бизнесмен Прамод Митал ще бъде утре. "В момента се работи по всичко, което се изисква, за да бъдат нещата по сделката както трябва. Условията в ЦСКА и досега бяха добри, надявам се занапред да станат още по-добри", каза още треньор номер 1 на България за 20-и век.
Тази сутрин пък всички футболисти на "армейците" подписаха декларации, че Васил Божков няма задължения към тях в сградата на "НОВЕ Холдинг" тази сутрин. Новината бе потвърдена и от няколко от играчите на "армейците" пред Топспорт.бг, които споделиха, че старите им договори остават в сила и при същите условия, които са били заложени и при старото ръководство на клуба. На срещата присъстваха и представител на новия собственик Митал, както и нотариус.
"Поводът за посещението ни на офиса на "НОВЕ Холдинг" е да подпишем декларации, че клубът не ни дължи средства към този момент. Бъдещето на клуба не е дискутирано", каза пред медиите старши треньорът на "армейците" Пламен Марков, но отказа да коментира информацията, че вече се е срещал с индиеца Митал.
"Не желая да коментирам с кого съм се виждал", каза бившият селекционера на националния отбор.
Както е известно, индийският бизнесмен закупи клуба от Васил Божков, като прехвърлянето на контролния пакет акции е станало вчера в Лондон, което бе потвърдено за Топспорт.бг от два независими един от друг източника.
В същото време пък председателят на Надзорния съвет на 30-кратните шампиони Стефан Орманджиев е събрал нещата от офиса си на стадион "Българска армия" и си е тръгна, съобщи радио "Гонг". По този начин бившият международен рефер негласно потвърди, че няма да остане в клуба след смяната на собствеността. Заместник на Орманджиев ще бъде бившият вицепремиер Александър Томов, който е много близък до Митал.
Пламен Марков твърдо остава в ЦСКА поне до 30 юни 2007 година. Очаква се в спортно-техническото ръководство на "армейците" да влезе Стойчо Младенов.
След смяната на властта на "Армията" в клуба ще бъде назначен спортно-технически директор. Този пост най-вероятно ще бъде заеман от легендата Димитър Пенев, който сега отговаря за селекцията на "червените". Близки до новия собственик споделиха, че в ЦСКА най-вероятно ще дойде и Христо Бонев.
bluemagic
на 04.12.2006 в 20:10:15 #442Никой не оспорва успехите постигнати в Барса. Но това е единственото нещо с което Стоичков може да се похвали. Не е малко - вярно е. Но за да получи уважение от всички - той преди всичко трябва да бъде човек - независимо от професията, успехите, парите. Защото футболната кариера е кратка - колкото и да е бляскава. А след нея Стоичков е единствено източник на скандали, просташки изпълнения, дебелашка самовлюбеност и феноменална тъпота!
NASKO SIRAKOVx4
на 04.12.2006 в 20:05:50 #441ИЦО МИЕ ВСЕКИ ДЕН КРАКАТА НА НАСКО И МУ БЛИЖЕ ГЪЗА ИЦО МИЕ ВСЕКИ ДЕН КРАКАТА НА НАСКО И МУ БЛИЖЕ ГЪЗА ИЦО МИЕ ВСЕКИ ДЕН КРАКАТА НА НАСКО И МУ БЛИЖЕ ГЪЗА
NASKO SIRAKOVx4
на 04.12.2006 в 20:05:27 #440аз се кефя на Ицо, може да е селяни но е благодарен на Наско Сираков затова че Наско го направи голмайстор на световното и Ицо взе и Златната топка, Ицо затова сега е партия с Наско щото го уважава
NASKO SIRAKOVx4
на 04.12.2006 в 20:04:55 #439УмеренЦСКА Регистриран на: 10.04.2006, 09:44 ние се притесняваме за вас, искаме силен ЦСКА
да има конкуренция, все пак резултати от типа
7:1
7:2
5:0
5:2
6:3
не са от полза за ЦСКА
Go0
на 04.12.2006 в 20:04:10 #438"Защото Кюрда е див селянин и простак. Той се отличава с ярко безхаберие, липса на елементарно възпитание и образование. Но е факт че той се прочу с Барселона, а не с цС*ка." Мххх,Стоичков бил простоват,Сойчков бил такъв,бил онакъв,е да за някои работи няма спор.Но пък Стойчков все пак е футболист нали(А повечето тука сме фенове на футбола май)
той не е нито професор по Философия,нито някакъв политик,или писател...та да му дирите сметка че бил прост.Човека с каквото се е захванал (това което му е дадено) се е справил,и то доста добре,което трябва да буди поне малко уважение във такива като вас де го плюете,но това си е нещо нормално за нас българите,зависта е на лице,което е голям проблем за цялата нация.
bluemagic
на 04.12.2006 в 20:01:42 #437Христо Стоичков проблем на ЛЕВСКИ??? Нещо си в грешка - от 15 години не е!
УмеренЦСКА
на 04.12.2006 в 19:59:51 #436Ало-о-о, левскарите! Не усещате ли, че си правите монолози, а? Проблемът "Христо Стоичков" изобщо не е проблем на сегашния ЦСКА, за Кремиковци вече разбрахме, ще се разорява, ще го продават, ще го разрушават... Друга работа е "М-тел", нали така? Да сте живи и здрави, Патков утре да измоли от Чорни милионче за селекция (вече писаха, че ще има среща между тях в Лондон). А колкото се отнася до ЦСКА, известно е, че цесекарите не "благоговеят" пред "бащиците си", колкото и да са богати! Има време да видим какво ще стане!
bluemagic
на 04.12.2006 в 19:59:47 #435Като последователен правоверен Митал ще съхрани живота на стотици прасето, които ние по принцип си ги колим за Коледа.
MAKAROV
на 04.12.2006 в 19:58:10 #434През пролетния полусезон може не само сектор "Г", ами направо и целения стадион ( Армията) да се заклю4и. Митал е набожен мюсюлманин, а Курана забранява строго влизането на прасе в джамия
NASKO SIRAKOVx4
на 04.12.2006 в 19:53:25 #433ИЦО МИЕ ВСЕКИ ДЕН КРАКАТА НА НАСКО И МУ БЛИЖЕ ГЪЗА ИЦО МИЕ ВСЕКИ ДЕН КРАКАТА НА НАСКО И МУ БЛИЖЕ ГЪЗА ИЦО МИЕ ВСЕКИ ДЕН КРАКАТА НА НАСКО И МУ БЛИЖЕ ГЪЗА ИЦО МИЕ ВСЕКИ ДЕН КРАКАТА НА НАСКО И МУ БЛИЖЕ ГЪЗА ИЦО МИЕ ВСЕКИ ДЕН КРАКАТА НА НАСКО И МУ БЛИЖЕ ГЪЗА ИЦО МИЕ ВСЕКИ ДЕН КРАКАТА НА НАСКО И МУ БЛИЖЕ ГЪЗА ИЦО МИЕ ВСЕКИ ДЕН КРАКАТА НА НАСКО И МУ БЛИЖЕ ГЪЗА ИЦО МИЕ ВСЕКИ ДЕН КРАКАТА НА НАСКО И МУ БЛИЖЕ ГЪЗА ИЦО МИЕ ВСЕКИ ДЕН КРАКАТА НА НАСКО И МУ БЛИЖЕ ГЪЗА ИЦО МИЕ ВСЕКИ ДЕН КРАКАТА НА НАСКО И МУ БЛИЖЕ ГЪЗА
bluemagic
на 04.12.2006 в 19:52:35 #432Шок и Ужас Регистриран на: 10.04.2006, 01:16 Пуснато на: 04.12.2006, 21:51 сега ми е интересно Бай Митал колко мача ще продаде на Наско и как ще стане говедо ................................. Е тогава прасетата ще си направят публично харакири!
GONZOFOF
на 04.12.2006 в 19:52:28 #431ЕЙ ДИВЯЦИ СЪС СИНИ ВЕНЦИ ,МАНГАЛИ ВАШИЯ ИДОЛ Е МЮМЮН КАШМЕРОВ
MAKAROV
на 04.12.2006 в 19:52:16 #430Шок и Ужас, ами той по порода си е син венец, скоро може и говедо да стане
MAKAROV
на 04.12.2006 в 19:50:15 #429Батков: Баник (Острава) изпадна в група "С" с Митал ==================================

kennys
на 04.12.2006 в 19:47:40 #428Кремиковци с 217 млн. лв. загуба до 30 септември, възстановяват търговията Поради представяне на отчет към трето тримесечие на 2006 г. от Кремиковци АД, с което отпада основанието за временно спиране на търговията с акциите на дружеството, БФБ-София възобновява търговията от утре, 30 ноември. Кремиковци АД отчита загуба от 217,4 млн. лв. за деветмесечието в сравнение с 78,25 млн. лв. година по-рано, показват данните от отчета, публикуван от борсата. Нетните приходи от продажби се запазват на почти същото ниво от 626,87 млн. лв. при 624,7 млн. лв. за деветмесечието на 2005. Положителните разлики от промяна на валутни курсове нарастват от 56,6 млн. лв. до 107,6 млн. лв., което допринася за увеличението на общите приходи със 7,9% до 735,1 млн. лв. Общите разходи на компанията нарастват със 198 млн. лв. до 952,5 млн. лв. И тук значително повишение се отчита при отрицателните разлики от валутни курсове до 112,4 млн. лв. от 78,5 млн. лв. година по-рано. Задълженията на дружеството към 30 септември достигат 1,336 млрд. лв., като през тази година дружеството получи облигационен заем в размер на 325 млн. евро.
MAKAROV
на 04.12.2006 в 19:45:25 #427Шок и Ужас Регистриран на: 10.04.2006, 01:16 ако не и Номер 3. Барса, България, Цска София... ================================= Аз дори бих добавил N:4!
1.Барса, 2. България. 3. Левски, 4. Цска София
p.s. Половината национали са Левскари, пан4еревци никой не ги брои за за живи 
NASKO SIRAKOVx4
на 04.12.2006 в 19:44:58 #426ИЦО МИЕ ВСЕКИ ДЕН КРАКАТА НА НАСКО И МУ БЛИЖЕ ГЪЗА ИЦО МИЕ ВСЕКИ ДЕН КРАКАТА НА НАСКО И МУ БЛИЖЕ ГЪЗА ИЦО МИЕ ВСЕКИ ДЕН КРАКАТА НА НАСКО И МУ БЛИЖЕ ГЪЗА ИЦО МИЕ ВСЕКИ ДЕН КРАКАТА НА НАСКО И МУ БЛИЖЕ ГЪЗА ИЦО МИЕ ВСЕКИ ДЕН КРАКАТА НА НАСКО И МУ БЛИЖЕ ГЪЗА ИЦО МИЕ ВСЕКИ ДЕН КРАКАТА НА НАСКО И МУ БЛИЖЕ ГЪЗА ИЦО МИЕ ВСЕКИ ДЕН КРАКАТА НА НАСКО И МУ БЛИЖЕ ГЪЗА ИЦО МИЕ ВСЕКИ ДЕН КРАКАТА НА НАСКО И МУ БЛИЖЕ ГЪЗА ИЦО МИЕ ВСЕКИ ДЕН КРАКАТА НА НАСКО И МУ БЛИЖЕ ГЪЗА ИЦО МИЕ ВСЕКИ ДЕН КРАКАТА НА НАСКО И МУ БЛИЖЕ ГЪЗА
kennys
на 04.12.2006 в 19:44:51 #425Кремиковци с 217 млн. лв. загуба до 30 септември, възстановяват търговията Поради представяне на отчет към трето тримесечие на 2006 г. от Кремиковци АД, с което отпада основанието за временно спиране на търговията с акциите на дружеството, БФБ-София възобновява търговията от утре, 30 ноември. Кремиковци АД отчита загуба от 217,4 млн. лв. за деветмесечието в сравнение с 78,25 млн. лв. година по-рано, показват данните от отчета, публикуван от борсата. Нетните приходи от продажби се запазват на почти същото ниво от 626,87 млн. лв. при 624,7 млн. лв. за деветмесечието на 2005. Положителните разлики от промяна на валутни курсове нарастват от 56,6 млн. лв. до 107,6 млн. лв., което допринася за увеличението на общите приходи със 7,9% до 735,1 млн. лв. Общите разходи на компанията нарастват със 198 млн. лв. до 952,5 млн. лв. И тук значително повишение се отчита при отрицателните разлики от валутни курсове до 112,4 млн. лв. от 78,5 млн. лв. година по-рано. Задълженията на дружеството към 30 септември достигат 1,336 млрд. лв., като през тази година дружеството получи облигационен заем в размер на 325 млн. евро.
хи-хи
на 04.12.2006 в 19:44:05 #424..г.оведца, много сухичко представяте фактите... истината е една: признанието на цял свят - и то не е насочено към насо, дедо боре или което и да е друго г.оведо!... айде дерзайте! и бегайте на статията за евроидиотите...

NASKO SIRAKOVx4
на 04.12.2006 в 19:44:01 #423аз се кефя на Ицо, може да е селяни но е благодарен на Наско Сираков затова че Наско го направи голмайстор на световното и Ицо взе и Златната топка, Ицо затова сега е партия с Наско щото го уважава