Турнир: Контроли Стадион: Българска армия Зрители:
90′

КРАЙ НА МАЧА!

88′

Аясс овладя между Данило и Еденилсон, след което стреля силно от около 7-8 метра. Топката обаче срещна тялото на Данило и излезе в корнер.

80′

Галчев изпълни корнер, но не последва изстрел към вратата

75′

Фелипе получава червен картон заради нарушение срещу Виана

73′

Малов излиза, влиза Георгиев

69′
Снимка 245776

67′

Сапата бе намерен в малкото наказателното поле и стреля, но Господинов се намеси страхотно и спаси ЦСКА от сигурен гол.

62′

Играта напуска Преслав Йорданов, а неговото място заема Кирил Десподов.

57′

Нунеш отстъпва мястото си на Аясс

55′

Недялков излиза, влиза Витанов

52′

Преслав Йорданов опита да засече с акробатичен удар, но се размина с топката, а после получи и неприятен удар от Тома Ерто.

50′

Без положения пред двете врати в първи пет минути на втората част

50′

46′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

46′

Анатолий Господинов заменя Георги Китанов

46′

Йордан Йорданов заема мястото на Малинов в центъра на терена.

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

42′

Нов шанс пред Сапата, той преодоля вратаря на "червените", но ударът му отново не срещна целта

40′

Сапата напредна и среля мощно, но фалцовият му удар излезе в аут.

36′

Фелипе разтресе гредата на ЦСКА след удар с левия крак! Играчът на Удинезе засече отбита от Перес топка, но нямаше шанс да отбележи

32′

Жълт картон за Данило заради нарушение срещу Чорбаджийски

28′

Спокойна игра, без сериозни положения в последните минути

21′

Диого Виана стреля, но високо над вратата

17′

ГРЕДА ЗА ЦСКА! Преслав Йорданов бе изведен от Галчев, нападателят напредна решително и стреля от около точката на дузпата, но топката срещна страничната греда

12′

Галчев центрира от корнер, Сапата обаче чисти решително

6′

Първи точен удар в мача. Галчев стреля мощно от границата на наказателното поле, но вратарят на Удинезе се справи.

5′

Спокойни първи минути на контролата

1′

Преди началото на срещата имаше минута мълчание в памет на загиналите при терористичен акт в Мюнхен

1′

Александър Георгиев

ПФК ЦСКА-София представя днес официално състава си за новия сезон. Това ще се случи в контрола срещу Удинезе, която стартира в 18:00 часа на "Българска армия". Презентацията на играчите пред фенове ще започне с 50 минути по-рано.

Събитието ще бъде предавано по "Диема спорт 2 HD", както и в канала в youtube на "фриуланите".

Входът за мача е свободен, като всеки желаещ може да вземе до пет покани от касите на стадиона.

Очаква се висока посещаемост на срещата от страна на феновете. На трибуните вероятно ще има около 10 000 "червени".

Поканени са ветерани на клуба - Димитър Пенев, Петър Жеков, Димитър Якимов, Аспарух Никодимов и други. На трибуните е чакан и финансовият благодетел Гриша Ганчев.