ЦСКА излиза срещу Спортист (Своге) в контролна среща. Двубоят започва в 14:00 часа и ще се играе на Градския стадион в Своге.

Домакините са решили да пуснат свободен вход за всички фенове, които желаят да гледат мача. Привържениците на ЦСКА ще бъдат настанени в сектора за гости.

Снимка 611816

Източник: startphoto.bg

Най-интересното от срещата:

В 12-ата минута Морено намери в наказателното поле Дауда Бамба, който стреля мигновено, но право в напречната греда.

Четири минути по-късно, Петър Вуцов опита удар от границата на наказателното поле, но Евтимов улови.

ЦСКА владее инициативата и атакува, докато "шоколадите" не успяват да затруднят вратаря на "червените".

Притеснение за "армейците". Тибо Вион се сблъска лошо със съперник и падна на земята, но след намесата на медицинския щаб, французинът се върна в игра.

В 41-ата минута се стигна до добра възможност за ЦСКА. Маринов излезе сам срещу Евтимов, но се забави и Кох изби топката решително.

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

На почивката треньорът на ЦСКА - Саша Илич пусна в игра Амос Юга и Юрген Матей.

Петър Колев пък предрие шест смени, като на терена през втората част ще играят вратарят Ивайло Василев, Лукас Мартинс, Павлин Чиликов, Симеон Чатов, Влади Семерджиев и Илия Русинов.

В 52-ата минута Морено бе изведен на добра позиция от Туфегджич и прехвърли стража на "шоколадите", но попадението не бе зачетено заради засада.

В 63-ата минута Павлин Чиликов бе оставен непокрит в наказателното поле при изпълнение на свободен удар, плонжира и с красив удар с глава, отбил се и от страничния стълб не остави шансове на Евтимов - 1:0 за Спортист!

Десет минути по-късно "червените" отговориха. Защитата на домакините сгреши като не успя да изчисти една топка от вратарското поле, където до нея стигна Маурисио Гарсес, който с воле с десния крак вкара топката в мрежата на домакините за 1:1.