Брадли Мазику коментира победата на ЦСКА над Славия. "Червените" се наложиха с 1:0 като домакини в мач от четвъртия кръг на шампионата.

Тимът на Стамен Белчев игра с човек по-малко през цялото второ полувреме, след червения картон на Юнус Санкаре.

ЦСКА победи Славия в драма на "Армията"

Нова драма на "Армията"! 10 от ЦСКА биха Славия в добавеното време, автогол реши мача!

Бенгюзов бе големият грешник за "белите"

"Най-щастлив съм от победата, защото футболът е отборен спорт и е най-важно отборът да се представя добре.

Това е играта, знаем, че имаме състезатели, които са готови за такава среща. Когато печелим по този начин, това ни дава самочувствие и се чувстваме много добре.

Когато дойдох, всички ме приеха много добре и се чувствам страхотно в клуба. Не обичам много интервюта и предпочитам да говоря с футбола на терена".