Бившият футболист, селекционер и изпълнителен директор на "армейците" Георги Илиев сподели пред "Мач Телеграф" очакванията си за предстоящия пролетен дял от шампионата и заяви, че иска феновете на ЦСКА да се върнат на стадиона и отборът да вдигне титлата. Майкъла коментира, че третото най-важно нещо, което трябва да се случи през тази година, е да започне строежът на стадиона.
"През пролетта очакванията ми са за положителна за ЦСКА развръзка. Очаквам, че титлата ще е "червена" и през втория полусезон да побеждаваме. Най-важното е, че трябва да бием Лудогорец и Левски, за да станем шампиони. Дано имаме добри трансфери.
До този момент привлякоха само Тобиас Хайнц. Би трябвало да вземат още някой футболисти. Хайнц казват, че е добър играч. Не зная защо е освободен от Швеция и пратен в Норвегия, но ако беше много добър - сигурно щеше да е в Швеция.
Иначе се говори, че е бил доста сериозен играч. Дано да е наистина така и да го покаже в ЦСКА. Визитката му е добра и за мен това е положително, но трябва да го видим както в контролните срещи, така и в официалните мачове. Искам да чуя и мнението на треньора Саша Илич, но ще го видим като започнат мачовете", каза Майкъла.
power
на 16.01.2023 в 07:23:17 #42Тоя винаги ме е развеселявал ! Напомня ми за малкия принц . Живее на далечна планета , където мечтите са реалност .
mottorrhead
на 15.01.2023 в 17:53:13 #41Не четках кучев а ме беше издразнил тоя микроб
mottorrhead
на 15.01.2023 в 17:51:50 #40Коцак, виде ли, че батко ти беше прав, питай старило
СЛЕДВАЙ
1914_kk_1914
на 15.01.2023 в 17:20:08#136
Мотор,не се прави на защутник на Батката,он такива си ги качва на самолетоносача от раз
И после ги прехвърля на Неро да повторят
Коце извини ми се е говедо
mottorrhead
на 15.01.2023 в 17:19:36 #39Коцето пише от неколко акаунта заради банани, а не щото троли, жаки мноо си спрела
mottorrhead
на 15.01.2023 в 17:16:48 #38user avatar 101244 СЛЕДВАЙ 1914_kk_1914 на 15.01.2023 в 19:15:09#186 Коч,не се прави е,бастун. Копирал си на Батката никнейма и се представяш за него . Ся като се замисля …май Батката не е единствения,който копираш Преди врене се появи и Мотор 2 А за Пацо няма ти споменавам Ше се сетиш....
mottorrhead
на 15.01.2023 в 17:16:02 #37В даскалото в старагъзора и викаха жаки тъпото...
mottorrhead
на 15.01.2023 в 16:34:42 #36Който не обича животните е деbil Коце в България в много къщи котките са за да ги подритват, ти си забраил брат, тва не ти е като тебе, или в Гърция на всеки ъгъл има по 3 котки.... гърците обожават котките, а гърците не са прости
mottorrhead
на 15.01.2023 в 16:30:11 #35Коце не се излагай е, на кой ша постваш снимки... На жаки ли Ти полуде е пич
mottorrhead
на 15.01.2023 в 15:51:42 #34Ми и аз се махам, с тебе ли да стоя е сопол.... Ммм ае чиба
mottorrhead
на 15.01.2023 в 15:50:42 #33mottorrhead
на 15.01.2023 в 15:48:32 #32user avatar 93614 mottorrhead на 15.01.2023 в 17:44:45#160 Жаки, ти трай там СЛЕДВАЙ jjokocha на 15.01.2023 в 17:45:57#162 И ако съм тая жаки защо да се крия бе олиогфрен Аз къде съм казал, че за теб се отнася ма пача...... Имена
mottorrhead
на 15.01.2023 в 15:44:54 #31Там
mottorrhead
на 15.01.2023 в 15:44:45 #30Жаки, ти трай тан
mottorrhead
на 15.01.2023 в 15:44:12 #29Майкатами разката таА врачанка
mottorrhead
на 15.01.2023 в 15:43:25 #28mottorrhead
на 15.01.2023 в 15:43:11 #27Коце заЙби го тоа сопол..... Чуй кво се случи бате Враца не си тръгна, обаче познай аз откъде пиша от балкона.... Сеш ли се, тебе те бъзиках, че къркаш на балконите.... Ае честито
mottorrhead
на 15.01.2023 в 15:31:42 #26Коцак стегни се малко
mottorrhead
на 15.01.2023 в 15:31:01 #25Окоча датисера вустата мизерна
mottorrhead
на 15.01.2023 в 15:30:00 #24С купев мое се караме тука и да се джавкаме тука ама си имаме некво уважение... Къв тоя дришльо Окоча мм?
mottorrhead
на 15.01.2023 в 15:28:27 #23Коце, не се праа на защитник на никого, просто пак много биячи зеха а се събират тук, къв е тоя въздухар..