Треньорът на ЦСКА Любослав Пенев заяви, че назначението на Николай Йорданов за арбитър на първия полуфинал за Купата на България срещу Ботев (Пд) го притеснява.

Според наставника на "червените" за двубоите на неговия тим се въртят само едни и същи рефери. Двубоят срещу "канарчетата" е в сряда, 17 април, от 19:00 часа.

Поне петима нови футболисти идват в ЦСКА през лятото

Вече са предложени няколко варианта за дясно крило

"Явно няма други съдии, въртят се едни и същи. Главен, страничен, четвърти - обкръжени сме, но това е. Обкръжени сме от въпросните съдии - не виждате ли, едни и същи са. Как се осмеляват да ни правят едни и същи назначения. Този човек беше безобразен, жалко, че не се мисли за футбола. Говорят си на ушенце с четвъртия съдия, лекичко, внимателно, усмивки. Аз искам да мисля за футбол, това правя, футболистите също.

Тиаго е единственият, който няма да бъде в групата, за утре отпада твърдо. Това са два мача, които трябва да изиграем много разумно.

Георги Георгиев: По-добре е ЦСКА да спечели мача с Ботев (Пловдив)

Гецата: По-добре е ЦСКА да спечели мача с Ботев (Пловдив)

"Струва ми се, че "червените" имат по-голяма нужда от победата"

Ботев (Пд) имат добър състав, с лидери, техничен отбор, очаква ни интересен мач. Ние се съобразяваме с всички отбори, познаваме силните и слабите им страни, но ние ще се опитаме да наложим нашия стил. В момента ни интересува утрешният мач, после в събота и отново реванш. Нашето внимание е насочено само към мача за Купата на България.

Илие Думитреску: Не мога да разбера как Бекали изпусна специалист като Нойберт

"Не мога да разбера как Бекали изпусна специалист като Нойберт"

В Стяуа са разочаровани от досегашния треньор по физическата подготовка

От доста години се играят мачове на базата на Ботев, има хубави терени, може би не достигат трибуни, но това не е въпрос, който трябва аз да решавам. Това е база, докато градят своя клубен стадион.

Ние искаме да изненадаме с добра, сериозна игра от началото на мача. Два мача са, два. Даже и да победиш или загубиш в първия мач, не означава, че ще победиш, два мача са", разсъди Пенев.