Джонатан Линдсет коментира победата над Ботев (Пловдив), при която вкара първия гол за "червените".

Ботев (Пловдив) - ЦСКА 1:2 в мач от efbet Лига

Възходът продължава! ЦСКА на Ел Маестро мина и през Ботев (Пловдив)!

Трети пореден успех за "армейците"

"През първото полувреме играта беше равна, можехме трябваше да получим дузпа срещу Тобиас Хайнц, но вкарахме за 1:0, а това бе достатъчно. През втората част за тях бе по-добър мачът, имахме контрол, пък и вкарахме втори гол. Беше нервно след техния гол. Мисля, че с новият треньор системата ми пасва и той се справя добре с отбора, като се надявам да вкарвам повече голове за тима. Винаги е хубаво, когато атакуващи футболисти са замесени в попадения. Това бе чудесна асистенция и изграждаме самочувствие.

Имаме страхотни футболисти. Колкото повече играем заедно, толкова по-добре ще се чувстваме заедно. Когато Нестор дойде каза, че следващите три седмици ще са много тежки. Сега виждаме как цветята порастват. Трябва да починем, но и да тренираме, трябва да продължим да го правим", заяви Линдсет.