Лидерът на Сектор "Г" Иван Велчев обяви, че за него Любослав Пенев и Стойчо Младенов вече са предатели и са станали за резил. Пенев е треньор на ФК ЦСКА 1948, а Младенов трябва скоро да бъде обявен за директор в клуба.
"Никога не е късно да станеш за резил. Никога не е късно да се изложиш. И никога не е късно да бъдеш наречен предател от тези, които те обичаХА. Справка - С.М., Л.П. и доста други", написа Кюстендилеца във "Фейсбук".
УмеренЦСКА
на 16.08.2022 в 16:33:34 #29...Не виждам особен смисъл да се лепят на Л. Пенев и Ст. Младенов етикети като "предатели". То излиза, че и двамата са били до някакъв момент чисти и пречисти цесекари, което е доста смешна квалификация за професионални треньори... След като и двамата напуснаха ЦСКА (кой прав и кой крив е за това е отделен въпрос) и двамата могат да си ходят където искат и могат. Тяхно право е в качеството си на "наемни работници" ( а треньорите са точно такива) да си търсят работа. Избрали били "Числото", голяма работа! Ако можеха да се наемат в някой чуждестранен клуб, където никак не броят кой къде е бил легенда, никой нямаше и "копче" да им каже. Ама не са могли, това е тяхна работа. ...На цесекарите никак не им трябват "кумири", в такова време живеем, че важна е настоящата ситуация, не някакви спомени от миналото...
kanchu
на 16.08.2022 в 15:43:20 #28В Бистрица и Требич дано са щастливи!
Ragnar2
на 16.08.2022 в 15:20:16 #27И при двете връщания на Любо, и при това на Стойчо си писах тук няколко пъти как е възможно тепърва тия хора да трябва да се "запознават" с качествата на играчите и да свикват. Та кой фен на ЦСКА не гледа мачове на ЦСКА (колкото и да не са за гледане) и не знае кои са играчите в момента (колкото и да не са ставали за гледане)?! И тия хора не са просто фенове, а легенди, които явно дори не се интересуват от клуба, когато не работят в него. Ама никой не обърна внимание на тоя интересен факт. И сега- О, изненада!!! Шок!
Само като се сетя колко треньори сменихме, за да им се намери на тези двамата работа, и то под натиск на феновете, и сериозно се съмнявам в това, че все още сме най-интелигентната бг публика
killer_loop
на 16.08.2022 в 15:09:22 #26Ohliovski_reboot
на 16.08.2022 в 15:04:12 #25Кой е па тоя кюстендилец дето коментира легендите? А бай Уй от Младост 4 коментирал ли е нещо?
kanchu
на 16.08.2022 в 14:48:30 #24Може и Краси Чомаков да питаме за загубите на Любо от ЦСКА?
kanchu
на 16.08.2022 в 14:39:13 #23Почти съм убеден че Любо и хората около него спретнаха онова 8:0, за да разкарат Илия Павлов, след което докараха отбора почти до фалит, та като дойде Черепа, си направи ново АД (като Гришата), за да не плаща на Любо дълговете от около 3млн...... Стойчо по друг начин вкара клуба в не по-малко разходи.....Така че сегашните им постъпки са логичен завършек на едни срамни кариери като треньори и ръководители......
нешо
на 16.08.2022 в 14:22:01 #22И какво стана сега, когато трябва да сме единни, две от легендите ни подкрепят числото, а агитката бойкотира мачовете. Точно когато най-много футболистите се нуждаят от тяхната подкрепа. Ок всеки си има право на мнение, ама то може и да се изрази на стадиона.Говедата в това отношение с право ни бъзикат за липсата на публика.
kamchatka_36
на 16.08.2022 в 14:20:00 #21p_a_p_y_r Хей,хей,хей!!!! Папуреее, папур ли си какво си?! Ах ти, демонеее, заключен в човешко тяло. Ти, нечестивий човече, отцеругател и последовател на тиранството!!! Не знам кой е този “Асенси”, но няма да позволя да бъда обиждан по този неспорцменски начин. Вие ме мислите за “слабото звено” тук в това интернет пространство, но аз ще ви покажа, че можете само да ми сърбате попарата, за да стигнете до моите висотини! Вие, вие, вие нелепий същества!
kamchatka_36
на 16.08.2022 в 14:03:59 #20Здравейте, уважавани привърженици на българското революционно “ЦСКАрско”движение От известно време следя вашите свирепи разговори по между ви и желая да споделя, че при всеки ваш отцеругателски коментар малкия компютър в главата ми ми дава индикации за вашето неетично поведение. Смятам, че всички ние трябва да се уважаваме, защото всеки един от нас принадлежи към национално известния клуб “синовете на майка България”. Ако евентуално имате някакви възражения по мой адрес, моля не влизайте в конфликт с мен, защото може лесно да се разтроя от каквато и да е подигравка. Надявам се всички вие, чеда български, да ме уважите и да спазвате общоприетите норми на “онлайн” общуване в български сайтове. Благодаря предварително и знайте, че за мен е чест да бъда част от това уважавано общество от “форумисти”!!! А сега,ЧАООО!!!
нешо
на 16.08.2022 в 14:00:07 #19Говеда-гледайте си обора.Вие се надупихте на ВИС 2,на руския мафиот Чорни, на Боко Тиквата и Пеевски.
gipsykings
на 16.08.2022 в 13:55:45 #18Предателите на клуба сте вие, защото секторът ви е празен. Любо Пенев си изкарва прехраната, никога не е съдил ЦСКА и никога не е казал една дума срещу ЦСКА. С неустойчо сте си лика-прилика обаче...
dont-talk-to-strangers
на 16.08.2022 в 13:44:41 #17Припознаването на чужд клуб е като проституирането. Веднъж припознал, ще припознаеш и втори. Веднъж сърдит и напуснал, ще се върнеш, когато се върнат парите. Кypви сте. Ловешки кypви.
dont-talk-to-strangers
на 16.08.2022 в 13:40:05 #16Дали не греша, че този субект е единия от тримата делегати, отишли да преговарят с братя Найденови ? Дали не греша, че този субект бе автор на култовата фраза: "Да не мислиш, че на мен не ми е гадно заради свинщината с "Литекс", изречена именно на споменатото по-горе място? Дали не греша, че тоаи субект през 2015 г, бе най-върлият противник на всякакви "свинщини с Литекс" и промени диаметрално позицията си, след като получи оферта да бъде назначен за "лидер" (съответно да разпределя парите)?
oficer1
на 16.08.2022 в 13:37:28 #15Кюстендилец, а ти за колко се продаде на Вълка, м? За какво държиш сектор Г празен? Аз знам защо. Но да не те запомнят феновете и тебе кЪт Стойчо, ве, мишкар?! Теглиш отборът назад, ве малоум, не разбираш ли, че печеливши няма?!!! Остави сектор Г и си гледай работата, щот от виртуална чест, вече ми се повръща! Армейци, елате в четвъртък да подкрепим любимият си отбор!!! Да запееемм всички песента, за отбора на нашите сърца... САМО ЦСКА!!!
mad-max
на 16.08.2022 в 13:37:09 #14Кюстендилче, за резил си ти и шепата наркомани припознали ловешкия плейбой и отбора му! На Тройчо и едномъдий може само на кypа да им седаш, куфар прост.
orindg_prips
на 16.08.2022 в 13:35:10 #13Ебаси цирка, пак змии в парка на свободата!
asentset.0
на 16.08.2022 в 13:26:21 #12Иване, връщайте се в сектора! Сега в моментът червена България да се обедини и да разкаже играта на душманите!
elaizgrey
на 16.08.2022 в 13:17:10 #11Николай-Паунов, говедо рогато, кое е истинското? Да изпържиш всички с едни милиони или да останеш и като мъж да си плащаш? ААаааааа забравих бе, ти си говедо, там сте свикнали да не плащате никога за нищо. Когато дойде и вашия ред със сигурност ще изберете и вие "честния" начин - безплатния. Аман от тъпи говеда
stoyan-kiryakov
на 16.08.2022 в 13:12:12 #10, за това че избраха истинското пред ментето?!? >>>> Кое му е истинското не, галфон?