Неяснотата около бъдещето на ЦСКА продължава. Футболистите все още не са взимали заплати, въпреки обявеното плащане от ръководството.
Към 13,00 часа днес футболистите така и не видяха нужната наличност в картите си. Това допълнително изнерви „червените", които се чудят какво да правят и дали да остават в клуба.
Играчите бяха обявили бойкот и не тренираха през уикенда. Вчера те подновиха занимания, но изглежда за кратко.
Както е известно, вчера лагерът на отбора в Боровец бе напуснат от Емил Гъргоров и Джаксън Менди. Очаква се двамата да разтрогнат съвсем правомерно с ЦСКА.
Ръководството дължи по две заплати и няколко премии, обещани в края на миналия сезон.
loko-pd
на 17.06.2014 в 17:09:57 #41Чорбата няма боб и сега накъде .Без чорба няма живот зо прасето.
M6
на 17.06.2014 в 16:21:08 #40Играчите на ЦСКА - излъгани, бедни и бесни ебачи на подуенските просяци!
Begemot
на 17.06.2014 в 15:48:56 #39На мен изказът и правописът малко ми напомнят на син до гроб (той ли беше пиколото?)

Begemot
на 17.06.2014 в 15:29:21 #38Ловец на прасета, Срещал ли си Лорд оф дъ флайс?

Begemot
на 17.06.2014 в 15:19:38 #37Фак хър райт ин да пуси! Ако не сте го гледали - напишете в гугъл

simper_idem
на 17.06.2014 в 15:08:50 #36Крава натъжава ме разбира се. Придържай се по темата обаче и спри да ми задаваш философски въпроси. Тук има ебачи и къртачи от сой, можеш да се поучиш много от тях.
Total ML
на 17.06.2014 в 14:56:39 #35http://www.sportal.bg/galery.php?category=35&galery=8670&image_id=268421#4 Ето една българка, която за мен е доста хубава! Няма целулит, Веселяк! С малко стегнато дупе и хубави крака! В теб изплува асоцияция за мъж????

Total ML
на 17.06.2014 в 14:52:25 #34Е както казах всяко правило си има изключения! Точно тя е супер!

Total ML
на 17.06.2014 в 14:35:00 #33Ромската армия и той е от ценителите на красотата дето смятат че българките са грозни, дебели и космати! А за испанките какво да кажем? Гледали ли сте испанските серияли Щурите съседи и моите нови съседи! Много пинчо бате! Повечето са ниски и дебели! Щом дори във филмите на се намерили да сложат хубавици!

Total ML
на 17.06.2014 в 14:20:14 #32Все интелектуалци сме се събрали!

Begemot
на 17.06.2014 в 14:17:04 #3199. Умерен Левски | 17.06.2014 17:14 96. Мнооого тъпо сравнение.Едното може да ти коства живота,другото мемонтен гняв,че няма с кво да си запалиш.Доста тъпо. Because YOLO
Ти па не си ли бил млад и безотговорен
Като оня в аптеката- Моля ви пуснете ме отпред на опашката, чака ме жена на легло 
bah
на 17.06.2014 в 14:16:34 #30Сигурно ви е умръзнало да ебете само жени иска ви се да разнообразите,тогава има само едно решение на вашия проблем,наебете онзи горе на снимката има хубаво дупе дърто и запазено..
Begemot
на 17.06.2014 в 14:11:41 #2988. Умерен Левски | 17.06.2014 17:08 82. Дай твоята извадка.Ама не да си ебал 2 и втората да е имала.Дай с нещо от ранга на Пищова-3245 Аз не съм казал нищо за СТД-тата, коментирах само красотата на софиянки
Total ML
на 17.06.2014 в 14:08:00 #28В офиса където работя на нашия етаж има точно четирима мъже, и 20 тина жени! Мога да кажа, че повечето са хубави! Дори някои наближаващи 50 те са наистина хубави и поддържани жени! Възхищавам им се! Дано и жена ми да е като тях на тези години!

Begemot
на 17.06.2014 в 14:06:33 #27Какво скочихте на Джак, бре
Това в статистиката се казва представителна извадка - праснал е две шопкини и от втората кранчето е протекло ==> всяка втора има трипер!

Begemot
на 17.06.2014 в 14:01:22 #2670. Умерен Левски | 17.06.2014 16:58 66. Еми обиколил съм доста.Бил съм почти навсякъде на Балканите Т'ва Пиещ, Плоещ, Турну, за нищо си ги нямаш
Изръшнал си ги мама им влашка 
Begemot
на 17.06.2014 в 13:58:01 #2559. Умерен Левски | 17.06.2014 16:51 Българките са най-красиви. Колкото и сме втори по интелигентност в света, колкото и сме работливи и умни
Total ML
на 17.06.2014 в 13:57:43 #24Аз си имам точно такава жена с малко дупе и хубави крака! И скоро ще ми роди син живот и здраве! Като качи малко килца леко и проличава, но след първото дете като отслабна изобщо не и личеше че е раждала и няма видим целулит! Те хората са казали - виж майка и ще разбереш каква ще стане! Всяко правило си има изключение обаче!!!!
Begemot
на 17.06.2014 в 13:54:26 #23София е известна с баталите си. Ако си ловец на странен дивеч...бива, ама иначе ако махнеш емигрантките от селата и студентките, кореняк столичанките мязат на Камила Паркър
веселяк
на 17.06.2014 в 13:53:28 #22Харесвам малки дупета (стегнати) и хубави крака! =================================
Ти да си не падаш по мъже,...общо взето това описваш....
Жените имат целулит, това е поради факта, че имат женски хормони....
...Жена без целулит, не е много сигурно, че е жена....., в известен смисъл...., да го знаеш де, ако тръгнеш да се жениш....
