Неяснотата около бъдещето на ЦСКА продължава. Футболистите все още не са взимали заплати, въпреки обявеното плащане от ръководството.

Към 13,00 часа днес футболистите така и не видяха нужната наличност в картите си. Това допълнително изнерви „червените", които се чудят какво да правят и дали да остават в клуба.

Играчите бяха обявили бойкот и не тренираха през уикенда. Вчера те подновиха занимания, но изглежда за кратко.

Както е известно, вчера лагерът на отбора в Боровец бе напуснат от Емил Гъргоров и Джаксън Менди. Очаква се двамата да разтрогнат съвсем правомерно с ЦСКА.

Ръководството дължи по две заплати и няколко премии, обещани в края на миналия сезон.