Че ЦСКА е играл под възможностите си срещу Славия потвърди и оценката на сайта sofascore.om за представянето на футболистите в снощния мач. Общата оценка на "белите" е значително по-висока от тази на "червените" - 7,16 срещу 6,58.
Прави впечатление, че в състава на Златомир Загорчич има само трима футболисти с оценка под 7 - Варела (6,9), Николов (6,2) и Фабиен (6,6).
В ЦСКА обратното - само трима играчи имат оценка 7. Това са Иван Турицоя, Марселино Кареасо и новият Адриан Лапеня. Никой в състава на Александър Томаш няма по-висока от 7 оценка.
Най-слабо с червения екип според sofascore.com се е представил Илиан Илиев-младши. Неговата оценка е 6,1.
rising.red
на 09.02.2025 в 13:16:34 #8Щом Тури и Кареасо са с най-висока оценка...тигутуря на сайта!
Blade_Reloaded
на 09.02.2025 в 10:54:12 #7Добре, че почнаха мачовете та да има кой да псуваме. Цяла зима г-н Водното лайнo, бе поел всичко в *** си, но дори и тази необятна паст заслужава малко почивка, за да регенерира малко за лятната пауза.
gipsykings
на 09.02.2025 в 10:52:52 #6Не ми трябва статистически сайт за да видя, че посредствения отбор на Славия размаза ЦСКА на Томовски. Отборът е разбит психически и неграмотен тактически и това е заслуга на Томовски. Разборът на кьостендилеца на терена просто прави гротеската завършена. Ръководството да маха томовски ПРЕДИ да отпаднем за купата. Някой да обясни на тоя ушат тъпанар, че туристов и кареасо нямат място в отбора, а Скаршем трябва да е титуляр.
ivan-gerov
на 09.02.2025 в 10:20:06 #5КАКВО ИЗОБЩО ПРАВИ ИЛИЯН В ЦСКА? ТА ТОЙ И ЗЕ РЕЗЕРВА НЕСТАВА
machkai-kobra-2
на 09.02.2025 в 09:20:19 #4Че ЦСКА игра слабо се видя от всички. Първият отбор на ЦСКА не е училище нито за треньори нито за футболисти. В ЦСКА идва ако имаш качества. Томаш е с потенциал максимум за Ботев Враца. Имаме пари нямаме ръководство ей Тва най ме е яд.
edin_chovek
на 09.02.2025 в 08:59:34 #3Даже и доказан п.едерас кат п.едерлото го е разкрил Томаш
edin_chovek
на 09.02.2025 в 08:38:28 #2Аз съм бил навремето на интервю за работа в такъв статистически сайт , беше в Дружба 2 и всичките разбираха от футбол колкото гъчката и тунджака
Питаха ме Лукас Моура знам ли го какъв е - викам да , селски бек в ПСЖ
evgeni-mihov
на 09.02.2025 в 08:35:41 #1Е щом най-добрият в ЦСКА е бил Турицов върви че вярвай на тази статистика