Героят за ЦСКА в съботната вечер - Брадли Мазику сподели мнението си за победата, която "червените" постигнаха срещу Арда на стадион "Българска армия" с 2:1. Ето какво каза той:

"Радвам се, че през второто полувреме показахме истинското лице на ЦСКА. Постигнахме това, което трябваше. Първото полувреме не влязохме добре в мача, Арда имаха положения. Показахме дух, тази победа е плод на целия колектив и усилията на всички. Няма стрес в нашия отбор, просто изиграхме кошмарно първо полувреме.

На почивката направихме нужните корекции и нещата се получиха през втората част. Приемаме предстоящата програма такава, каквато е. Имаме достатъчно футболисти, за да успеем да издържим в този ритъм и да показваме най-доброто във всяка среща", сподели Брадли Мазику.

ЦСКА победи Арда с 2:1 в двубой от efbet Лига