Настоящите собственици на ЦСКА Гриша Ганчев, Юлиян Инджов и Христо Стоичков са вторите по най-дълъг стаж начело на клуба от 1990-а година насам. Триото управлява вече 5 години и 8 месеца. Ганчев пое ЦСКА преди сезон 2015/2016, когато отборът беше пратен във "В" група.
Лидер в тази класация е Васил Божков, който след това беше собственик и на Левски. Божков направи 7 години на "Армията", след което продаде клуба на Прамод Митал от Индия и Александър Томов. В два периода, Томов е бил собственик общо 3 години и 9 месеца - първо 2 години, а след това година и 9 месеца.
Източник: Twitter
Пред Томов са Илия Павлов и фирма "Титан", представлявана от Димитър Борисов и Иво Иванов. "Мултигруп" ръководи ЦСКА 5 години и един месец, а "Титан" - 4 години и 7 месеца.
Следва Валентин Михов, който беше начело на "армейците" 2 години и 4 месеца и Борис Станков - два периода и общо само 7 месеца. С най-малък стаж като собственик на ЦСКА е легендата на клуба Любослав Пенев - 5 месеца. Той беше още футболист на тима и треньор.
СОБСТВЕНИЦИТЕ НА ЦСКА С НАЙ-ДЪЛЪГ СТАЖ (ТОП 3):
1. ВАСИЛ БОЖКОВ - 7 ГОДИНИ (2 титли, 1 Купа на България, 1 Суперкупа)
2. ГРИША ГАНЧЕВ, ЮЛИЯН ИНДЖОВ И ХРИСТО СТОИЧКОВ - 5 ГОДИНИ И 8 МЕСЕЦА (1 Купа на България, 1 титла от "В" група)
3. ИЛИЯ ПАВЛОВ - 5 ГОДИНИ И ЕДИН МЕСЕЦ (1 титла и 2 Купи на България).
mottorrhead
на 09.02.2021 в 18:53:54 #61Jj
добре си сипал.... Одобрявам
mottorrhead
на 09.02.2021 в 18:52:03 #60Или. калмари, октопод на скара, скариди едно сирене във фолио"буюрди" некоя ципура и за десерт пресни сардинки на дървени въглища... Аххх
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 09.02.2021 в 18:47:29 #59Апфффффффф Узо с Маринована Рибка и Сбежанка батеееее
Ни мъ дразни
Ша чакам лятото
mottorrhead
на 09.02.2021 в 18:47:02 #58mottorrhead
на 09.02.2021 в 18:42:04 #57Обаче, пък узото просто плаче за хубави морски мезета...
mottorrhead
на 09.02.2021 в 18:40:33 #56Стояне и от двете съм пил с тонове, не е ок...
ubriachi
на 09.02.2021 в 18:37:16 #55Коча, уточнявай от кой преглъщам и за какво , аз поне съм написал това , което се вижда с просто око ... а ти не ме квалифицирай , виждам какъв палячо си и съм над тия неща и обиди ... трудно ще се засегна на някой непознат с жалките си опити за обиди ... а тия като са уж популярни личности ще търпят критика и обиди
ае наздраве и го давай по-спокойно , Апостола достатъчно ти го е набримчил та и аз да се включвам
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 09.02.2021 в 18:36:49 #54Мотор ....Йени Ръкъ
5 чаши 1 ден реаниме ...
Ма Узотоооо Узотооооо
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 09.02.2021 в 18:34:52 #53Хапостоле пак ли ти ва да та ева
Поздрав за Сите .ФкльочИтЯлнО и Хапостула на Лъжата
Alicia Keys Fallin
Кучев ББ виж .У прогнозите съм ти писАл нещо
mottorrhead
на 09.02.2021 в 18:29:53 #52Узо и Йени ракъ не пия, много химия, много махмурлук..
:
mottorrhead
на 09.02.2021 в 18:28:36 #51Ми в Гърция де, как къде.. Важното, е че направиха първата крачка, гърците са хитри, усетиха се с ковида, че ше има яко криза, и намериха ниша, в тревата...
blue_canary
на 09.02.2021 в 18:23:08 #50Аз узото си го пия да дразна жената,кат почне ме плаши с развод.Ся па е почнала нещо,щот разбра,че си имам любовница и нещо ми се припи рязко
blue_canary
на 09.02.2021 в 18:20:15 #49Къде е тва при вас е,нашия
mottorrhead
на 09.02.2021 в 18:16:48 #48При нас от миналата година разрешиха ървътъ ма само медицинска, има навсякъде във всяка лаФка за цигари.рулетка имам 12, пломари, цантали, мини, аз лично препоръчвам, Барбаяни, по силно и по чисто е...
УмеренЦСКА
на 09.02.2021 в 18:12:21 #47Левскари, аз Ви съчувствам искрено! Така сте възпитани, че все Ви намират "бащици" всякакви с много пари и то така вече десетилетия наред, та цяло синьо поколение вече даже влезе в "средната възраст"... Много съгжалявам, уважаеми, но времената се менят и в момента идеологиите, с които сте захранени, именно "син президент, син парламент, синьо правителство и... син футбол" отидоха в историята. Нефт, газ, китайски стоки, това е сегашната реалност...
УмеренЦСКА
на 09.02.2021 в 18:02:30 #46...Ганчев може да е всякакъв! Мутро- мафиото, никакъв спор не може да има за такива квалификации... Но живеем в такова време, в което "мУралът" все отива на заден план, на преден план са ония неща, които не миришат... Пишещите в нашия форум цесекари, като правило, се отнасят към Ганчев сдържано. Сам той не направи глупостта да се перчи по стадионите с червено шалче и да прави изявления за "червените си черва"! Такива глупости правиха другите футболни благодетели... ...Все се надявам пишещите в нашия форум да отритнат всякакви емоционални неща в нашенския футбол свързани с "благодетелите"! Кой си ги има, да ги приема някак си докато си вършат работата, а кой си ги няма да си наляга парцалите и да чака да се появят...
kurzelefski
на 09.02.2021 в 18:00:47 #45..популярен като “гейаrена”
kurzelefski
на 09.02.2021 в 17:58:53 #44При създаването си през 1914 година отборът на Лефски е имал свое бунище. Заниманията се водели върху терен с отпадъци, наречен "лай.нарката", с размери 80 на 40 метра. Днес това е смърдящата клоака пред II Софийска ветеринарна клиника, недалеч от ТВУто. Едва през 1924 година подхуенският конак отпуска терен за построяване на обори върху пълно с фекалии място в края на селото. Съоражението побирало 10 000 гове.да . Днес на това място се простира подхуенската "мала капълъ черши". През 1949 година "ромската власт" отнема обора на Лефски и изпраща "мургавосините" в махалата."Осман паша", където местната говежда ферма изхвърля отпадъците си. Днес на това място е гьолът "Ариел Шарон". През 1960 година след новото т.нар. "ромизиране на Подхуене" на Лефски е отредено да развива своята анти-национална дейност в пети район, в кв. "Гейрена". Тогава катунът започва отново строителство на обор, наречен стадион "Лефски", който е по-популярен като обор "***".
ubriachi
на 09.02.2021 в 17:55:56 #43Тоя Ангелчо ще има ли ден без да лиже макарите на ниския престъпник ... налапал ги е и не може да преглътне
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 09.02.2021 в 17:54:18 #42Хапостоле а шизофренията е болест
пускай и Владко на свобода