Привържениците на ЦСКА обмислят да спрат войната срещу шефа на Надзорния съвет на клуба Стефан Орманджиев.
На последния мач на "червените" срещу Берое в Стара Загора нямаше нито една обидна реплика по адрес на Стиви`О, а след това бившият рефер се изказа доста ласкаво за "червените" ултраси.
"Ако продължаваме да се държим по същия начин, само помагаме на Левски", заяви председателят на фенклуба на ЦСКА Димитър Ангелов - Дучето.
ВЕРЕН
на 25.04.2006 в 15:33:01 #398ще
ВЕРЕН
на 25.04.2006 в 15:32:46 #397batkov 25.04.2006 18:31
ВЕРЕН
на 25.04.2006 в 15:31:32 #396batkov 25.04.2006 18:30 не знам , сигурно и той е потеглил...
ВЕРЕН
на 25.04.2006 в 15:29:38 #395batkov 25.04.2006 18:25- 760 пак е кръгло число.И е твое.Честито !
ВЕРЕН
на 25.04.2006 в 15:28:22 #394batkov 25.04.2006 18:25 Съгласен , напълно съгласен ! Защото измисленото от Супата импонира на всички цесекари.Отговаря на същността на самия клуб.
ВЕРЕН
на 25.04.2006 в 15:23:03 #393batkov 25.04.2006 18:19 ТРИЙСЕТ И ЕДНО НОМЕР 1!!! САМО ЦСКА!!! Кажи сега кой ако не ние ще пази девиза ?
ВЕРЕН
на 25.04.2006 в 15:20:56 #392Страхотния футбо предполага съвсем различн тип мислене на всички ангажирани във футбола хора, просто гра, която по свой начин е виртуозна и граничи с изкуството...
ВЕРЕН
на 25.04.2006 в 15:17:32 #391batkov 25.04.2006 18:15 не , ама се записах, ти ме провокира да остана още малко...
ВЕРЕН
на 25.04.2006 в 15:16:24 #390АЛ БЪНДИ 25.04.2006 18:12 - гледах мача по Канала. И не съм казал че сме играли страхотно.Писах че има още какво да се желае.Страхотен футбол за мен в БГ трудно може да се играе... Отделно - има разлика между иронията , сарказма и цинизма.
ВЕРЕН
на 25.04.2006 в 15:12:41 #389batkov 25.04.2006 18:09 е това си е негово право.Но постовете му винаги са наситени със злоба и жлъч.А от това креативен диалог не може да се получи.
ВЕРЕН
на 25.04.2006 в 15:10:46 #388АЛ БЪНДИ 25.04.2006 18:04 Не убивайте футбола с вашите глупости - автор В.Трифонов, в-к 7 дни спорт. Прочети тази статия Бънди, тя е в днешния брой на вестника.
ВЕРЕН
на 25.04.2006 в 15:07:24 #387batkov 25.04.2006 18:06 да , с Макай, с Стан можеш добре да си постваш...
ВЕРЕН
на 25.04.2006 в 15:06:14 #386верен на глупостта ли си или на? Или на какво ? Отделно от това героят Ал Бънди еталон за интелект ли се явява ?
ВЕРЕН
на 25.04.2006 в 15:02:11 #385batkov Виж ти бате , Бънди/Макс се опитва да те заговори почти културно ?
ВЕРЕН
на 25.04.2006 в 15:00:52 #384batkov - ТРИЙСЕТ И ЕДНО НОМЕР 1!!! САМО ЦСКА!!! Аз се стягам за потегляне, но не мога да пропусна девиза !
ВЕРЕН
на 25.04.2006 в 14:43:22 #383redlion 25.04.2006 17:42 Чао и до вкючване ! ТРИЙСЕТ И ЕДНО НОМЕР ЕДНО!!! САМО ЦСКА!!!
redlion
на 25.04.2006 в 14:42:01 #382аз ще бегам пък по късно може пак да се включа! Лека вечер на всички АРМЕЙЦИ!!!
ВЕРЕН
на 25.04.2006 в 14:38:01 #381redlion - личи обаче че има още какво да се желае - то е ясно.Данчо Юруков направи 2 асистенции.
ВЕРЕН
на 25.04.2006 в 14:36:31 #380redlion 25.04.2006 17:32 да, на фона на показаното до сега си беше бърза играта.
redlion
на 25.04.2006 в 14:32:21 #379Чесно да ти кажа Хванах само последните 20 мин и неможах да преценя за играта но ми се струва че е била бърза и комбинативна по фланговете и т.н както преди кризата, нали!?!?!?