Дубълът на ЦСКА победи с 3:2 Чавдар (Етрополе) в мач от Югозападната Трета лига, игран на стадион "Българска армия".

През първото полувреме младите армейци започнаха по-уверено двубоя и в 16-ата минута откриха резултата чрез Илиан Антонов, който се възползва от хубаво подаване на Браян Стефков.

До почивката гостите успяха да отбележат два безответни гола в 32-ата и 42-ата минута и по този начин двата състава се оттеглиха на почивка при резултат 1:2.

През втората част възпитаниците на старши треньора Стамен Белчев тотално надиграха своя противник и съвсем заслужено стигнаха до пълен обрат.

В 53-ата минута Павел Жабов стреля към вратата, но стражът на Чавдар изби, а Юлиан Илиев хладнокръвно направи добавка с глава и се разписа за 2:2.

В 61-ата минута влезлият като резерва Павел Жабов се разписа за 3:2 и донесе победата на армейците, които до края на срещата пропуснаха още няколко изгодни положения да направят успеха си още по-изразителен.

Стартов състав на ЦСКА U18: 1. Алекс Божев (в) (к), 2. Асен Дончев, 3. Лъчезар Иванов, 4. Браян Стефков, 5. Мартин Сотиров, 6. Петко Панайотов, 7. Кристиан Георгиев, 8. Юлиан Илиев, 9. Александър Кожухаров, 10. Георги Чорбаджийски, 11. Илиан Антонов.

Резерви: 12. Мартин Станчев (в), 14. Димитър Христов, 15. Александър Георгиев, 16. Димитър Петров, 17. Алесандро Николов, 18. Илиян Димитров, 19. Павел Жабов, 20. Росен Маринов, 21. Роберто Щилянов.

Старши треньор: Стамен Белчев