Старши треньорът на ЦСКА Димитър Пенев определи група от 20 футболисти за четвъртфиналния мач за купата на България срещу Пирин Благоевград утре от 16.00 часа на стадион "Българска армия".
Извън състава остана защитникът Павел Виданов, който лекува контузия на бедрото.
Групата на ЦСКА за мача с Пирин:
Ивайло Петров, Даниел Беконо, Йордан Минев, Кирил Котев, Иван Иванов, Александър Бранеков, Кристиан Узунов, Фелипе Машадо, Ели Маркес, Йордан Тодоров, Маркиньос, Тодор Янчев, Викторс Морозс, Николай Чипев, Давид да Силва, Руи Мигел, Дормушали Саидходжа, Александър Тонев, Мартин Тошев, Гардар Гунлаугсон.
хурo
на 03.03.2009 в 18:46:15 #324i4О
на 03.03.2009 в 18:44:24 #31Хуро,Джеди,Чорапе ...е Веселяка и него едно ..

4i4О
на 03.03.2009 в 18:43:22 #30JedyMaster Регистриран на: 11.12.2008, 19:48 Пуснато на: 03.03.2009, 20:39 Само ние и турците клатим главите си обратно на приетото, което предизвиква хиляди недоразумения и смях. Знам го от личен опит. --------------------------------------------
тва беше яко?!?
а,Японците/ките как ли го правят??!

Red Sox
на 03.03.2009 в 18:42:06 #29Мастер, ти ме уби.... са па турците... недей, че точно оттам тръгна: кубаноса ще ходи до исатнбул другия месец, та от дума на дума стигнахме до кимането. сигурен ли си, че в Турция е като нас?
JedyMaster
на 03.03.2009 в 18:39:56 #28Само ние и турците клатим главите си обратно на приетото, което предизвиква хиляди недоразумения и смях. Знам го от личен опит.
Red Sox
на 03.03.2009 в 18:36:23 #27ОК, да видим кубаноса кви източници ще намери. но и аз имам чувството, че ще си тръгна с една двайсетачка в джоба, която ще инвестирам в един кашон бира. но не хамериканска

весел и як
на 03.03.2009 в 18:32:18 #26Инфото е от екскурзовод с 20 години стаж и перфектно познаване на гърците
Red Sox
на 03.03.2009 в 18:31:34 #25Веселяк, мерси
Red Sox
на 03.03.2009 в 18:30:54 #24Хуро, видях ги и тези линкове. мерси
но аз ще използвам аргумента, че по всичко личи в България единствено е прието на официално държавно ниво кимането да означава "Не", а въртенето "Да". в останалите страни се забелязва подобно нещо само в отделни региони. особено пък тези на Балканите са само близките до нас гранични райони.
абе доста спорно е кой ще спечели баса. но мисля, че аз имам по-добри шансове. кво ми требеше да се хващам на подобни глупости с кубинец, ама аре.... 
весел и як
на 03.03.2009 в 18:30:53 #23Гърците , са наобратно на нащо клатене...
Сигура 
хурo
на 03.03.2009 в 18:16:05 #22Чорапе...... http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=linguist&Number=1949222454 http://en.wikipedia.org/wiki/Nod_(gesture) Май ще загубиш........
хурo
на 03.03.2009 в 17:53:37 #21Чорапе, евентуално може да е вярно, но не е сигурно на сто процента...........В Гърция думата "да", означава-"не"........та това може да е объркало твоя човек............
УмеренЦСКА
на 03.03.2009 в 17:53:37 #20Ред Сокс написа: "...май сме само ние така..." Не може да бъде! Ама ако е вярно, значи ние, българите, все сме ако не на опаки, значи на кестерме!
Red Sox
на 03.03.2009 в 17:50:32 #19http://www.answerbag.com/q_view/42383 samo тва намерих... баси, май сме само ние така
ае отивам да се хващам на бас. 20 кинта за кви ли не глупости съм давал, та затва ли...?

УмеренЦСКА
на 03.03.2009 в 17:45:17 #18До Ред Сокс. Въпросът ти е интересен, аз просто нямам информация по темата. Даже не съм много убеден, че въпросният жест (клатене на глава) е разпространен в целия свят.
Red Sox
на 03.03.2009 в 17:42:48 #17ОК, Умерен.... но да речем за гърците е 100% сигурно, че не го правят като нас, нали? в смисъл такъв на Балканите сме само ние... никога не съм говорил с грък през живота си
Red Sox
на 03.03.2009 в 17:41:23 #16Хуро, сигура требе да си. става въпрос за 20 доларов бас. сериозна сума

УмеренЦСКА
на 03.03.2009 в 17:40:37 #15На въпроса на Ред Сокс: За други просто не зная. Може и да има, свят широк...
хурo
на 03.03.2009 в 17:37:36 #14доколкото знам ..........само ние..........
Red Sox
на 03.03.2009 в 17:35:07 #13edno pitaне: само ние българите ли си въртим главите при Да и Не обратно на останалия свят или има други като нас?